Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olcsó fogyókúrás ételek írna...

Olcsó fogyókúrás ételek írna valaki olyanokat ami hamar készen van?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 14:29
 1/6 anonim válasza:
10%
ne egyél semmit
2010. júl. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
spenót, sóska, sült csirke, gyros (krumplinélkül diétás, csirkéből főleg), lencsefőzelék, zöldségleves, babfőzelék, mexikói chilis bab, cézár saláta, gombapörkölt (de mivel? :S), hal
2010. júl. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármit ehetsz, csak KEVÉS legyen. (Főtt ételre gondolok) Garantáltan olcsó és garantáltan hatásos :)
2010. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
fogsz egy almát narancsot körtét (stb.) meg egy kést, meghámozod, ha szükséges feldarabolod, és kész is van (: de meghámozni se muszáj, elég ha kinyitod a csapot és megmosod ;D olcsó, gyors, és nem is hízol el tőle. Viccen kívül, egyébként az előttem szóló jókat írt :D Csak ne lisztel/cukorral készült ételeket.
2010. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Fogyókúra alatt bármit ehetsz,hisz nem beteg vagy ,nem kell diétáznod. Csak simán egyél fele annyit mindenből mint eddig és máris rengeteget megtakarítasz. Ha fele annyi kaját veszel ,az havonta jó pár ezer forint megtakarítás.
2010. júl. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ahogy páran már mondták előttem: mindent ehetsz, csak ne zabálj belőlük annyit, hogy meg se tudj mozdulni. egyél kisebb adagokat (de mindenképp annyit, hogy érezd, hogy jól laktál, és fél óra múlva már ne azt nézd, mit lehetne megint enni, mert kopog a szemed...) és ezeket az adagokat is próbáld lassan enni. (ezalatt nem az 1 óra/szelet kenyeret értem, csak a komótosabb étkezést.)
2010. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!