Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A szobabiciklizés felér a...

A szobabiciklizés felér a futással/kocogással?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor próbáltam megszeretni a futást de nem ment. Biciklizni meg annál inkább szeretek, pláne, hogy itthon szobabiciklim is van. 30 perc alatt tekerek le 10kilometert. Ez a fajta mozgásforma felér a kocogással?
2019. jún. 17. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen jó mozgàsforma, én is tekerek otthon:) de a többi testrészre is érdemes dolgozni. Tehàt mellé màs is kell. Ha nem szeretsz futni ne csinàld. Olyasmit csinàlj amivel jól érzed magad és örömmel mozogsz. De amúgy az se mindegy milyen az étrended. Ismerek olyat aki egész nap talpon van jön megy emelget stb, mégis folyamatosan hízik, (nyilvàn nem izmot), mert rossz minőségű az étrendje.
2019. jún. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kajára már igyekszem ráállni, főleg fejben. Mert nálam itt a probléma. Más testrészre most szeretnék rámenni, mert én is úgy gondoltam, hogy ez így kevés. Rendeltem egy 4kg-os medicinlabdát, mert anno Crossfit-en sok gyakorlatot végeztünk ezzel, ami nagyon hatásos volt és élveztem :) Persze ezt az udvaron fogom végezni 😅
2019. jún. 17. 17:14
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat ☺️
2019. jún. 17. 17:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért is jó, ha az ember otthon is tud mozogni, mert akkor nem adekvátak azok a jól ismert kifogások, hogy "rossz idő van", "nincs időm elmenni edzeni", stb.
2019. jún. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez így van:) én még pl nem vagyok olyan fizikai àllapotban, de idővel ha többet haladtam a fogyàsommal- mozgàssal , izomfejlődéssel, akkor szeretnék kijàrni görkorizni is. De az eléggé időjàràsfüggő. Szóval az otthoni edzés nagyon jó. Nekem több edzőgépem is van itthon, meg súlyzók. Szép fokozatosan majd mindegyiket fogom tudni hasznàlni.:) És esőben, hóban se lesz kifogàs:) egyenlőre csak tekerek, hasizmot erősítek, kis súlyt emelgetek. Intervall edzést is tervezek és ST gyakorlatokat is.
2019. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4. Igen, itt nincs kifogás 😁 És ha próbálod elbliccelni, akkor is a szemed előtt van a gép, ami lelkiismeret furdalást okoz😂
2019. jún. 18. 13:42
 7/7 A kérdező kommentje:

Én sajnos nem tudok görkorcsolyazni 😂😂😂 Kiskoromban mikor tanítottak úgy elestem, hogy az ijedtség azóta is bennem van 😅

Mielőbb gyere rendbe 🙏🏻 Dicséretre méltó, hogy ettől függetlenül, h nem tudsz (szerinted) 100%-os edzést végezni, nem ülsz és vársz erre

2019. jún. 18. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!