Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen modszerrel tudnek...

Milyen modszerrel tudnek megszabadulni a maradek 8-10 kilotol?

Figyelt kérdés

Most vagyok 67-68/176cm. Es az elmult 1 evben nem sikerult fogynom, pedig tobbnyire tartom a dietat (no feherliszt, cukor, tejtermekek - arra allergias vagyok), de heti 3x van csak idom sportolni.

Elsosorban olyan tanacsokra lenne szuksegem, amikkel tartos fogyast erhetek el, illetve itthon is vegezheto edzesterv erdekelne, mert csak keso este van idom ilyesmire.

Elore is koszonom. ☺️


2019. júl. 17. 22:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
súlyzós edzés, izmosodj és azzal párhuzamosan fogsz fogyni, jobb testalkatod lesz,
2019. júl. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm ☺️😍
2019. júl. 17. 22:48
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Semmit nem írtàl arról hogy eddig milyen módszerrel csinàltad. Szóval lehet hiàba írom hogy a szénhidràtszegény életmód nagyon hatékony fogyàshoz. Amúgy hova 8-10 kg???? Teljesen normàlis a súlyod.
2019. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

A szenhidratot kerülöm, amennyire tudom.

Amugy most kardiozok, illetve erositek labra, hasra, karra. Tobbnyire sajat testsullyal. De vannak 4kgos kezi sulyzoim, azokat is szoktam hasznalni.


Tudom, hogy a parameterek szerint normal a testalkatom, de aranytalan vagyok. Es nalam vekonyabb nőkre is mondjak itt kep alapján, hogy dagadt. En annak is erzem nagamat.

2019. júl. 17. 23:28
 5/17 anonim ***** válasza:
Az mit takar, hogy arànytalan? Lehet azért nem fogysz annyira mert a tested màr jobban ragaszkodik ahhoz ami van... Hiszen nem vagy túlsúlyos. Nem tudom. Lehet izmot kéne szedned inkàbb, ha a formàid nem tetszenek. Plusz én a helyedben idegenek véleményére nem adnék, elég sok emberben torz testkép van a normàl alakról, és olyanra is ràhúzzàk higy dagi aki a közelében sincs. Az a fontos hogy egészséges legyen a súlyod, nem a botsàska sovànysàg a vonzó hidd el. És ezzel nem azokat bàntom akiknek vékony alkatuk van, az is tud csinos lenni, csak rühellem mikor teljesen normàlis alakú lànyok az ilyenek miatt sanyargatjàk magukat... Pedig nem kellene. Egyàltalàn nem kell mindenkinek 50 -55 kilósnak lenni. 176 centivel a 60 is vékony inkàbb, de nem szólok bele, csak úgy leírtam.:)
2019. júl. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eszreveteleket, de a tapasztalatom az, hogy eselyem sincsen igy, hogy labdaba rugjak, hiszen szoktak mondani, hogy 60 kg felett a no nem no. Es valoban a ferfiak tobbseget agyon nyomnam ezzel a sullyal. A magassagomon sajnos nemn tudok valtoztatni, igy marad a tomeg.
2019. júl. 18. 06:42
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak bajok. Testkepzavar. Igy hívják es fejben van nem a testeden. Mit nem tudsz elérni ezzel az alkattal?
2019. júl. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Jajj ne, kerlek, ne kezdjetek!

Kover vagyok es kesz, ilyen pszicho dolgok nekem nem segitenek. Amugy meg azert nincs eselyem igy, mert a ferfiak haromnegyedenel nagyobb vagyok, atlagos testalkattal is egy nagy paca vagyok es ferfiak azt szeretik, ha egy no torekeny. Es volt tapasztalatom, hogy majd 2 meter magas ferfi - igen, kuvetelesen egy magas ferfi erdeklodott irantam - 140 kiloval kozolte, hogy fogynom kellene. De volt barazom pl tehennek hivott. Ssoval van precedens.

2019. júl. 18. 08:21
 9/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, és neked 2 férfi véleménye ennyire befolyásol? Pszichológus, de gyorsan! Már nem a testedről van szó, hanem, hogy téged ha kifog egy kretén, akibe belebolondulsz, mert "végre pasim van", akkor úgy fogsz ugrálni neki ahogyan ő fütyül... 167 vagyok, 66 kiló. 6 kilóval kellene kevesebbnek lennem, hogy "nő" kategóriába tartozzak. És tudod mit? Szeptemberben elvesz feleségül az életem szerelme, akinek TÖKÉLETES vagyok. De ha nem lennék neki az, akkor sem érdekelne! NŐNEK ÉRZEM MAGAM, bármennyi is a súlyom. Nagyon nagy baj, hogy te így látod és ha be se vallod magadnak, hogy baj van a fejedben, ez nem változik, sőt egyre rosszabb lesz.

Ahhh.... Fel sem tudom ezt fogni. De részben igazuk van a pasiknak. Nem vagy nő, mert másra hagyatkozol, nincs egy önálló gondolatmeneted!

2019. júl. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az időszakos böjt segítene! Ráadásul inkább életmód mint diéta. Én részben ezzel fogytam/fogyok.
2019. júl. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!