Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik étrend kiegészítőt...

Melyik étrend kiegészítőt ajánlanátok, amely elveszi az ember étvágyát?

Figyelt kérdés

Cseke Katinka színésznő is szedett valamit, ami elvette az étvágyát. Gönczi Gábor műsorvezetővel beszéltek erről a következő interjúban.

[link]


Ti melyik kapszulát ajánlanátok, ami elveszi az ember étvágyát és hasonló hatással van?

Megjegyzem, most fogok elkezdeni sportolni, emellé keresek étvágy elvevő kapszulát.


Ehhez kérem a segítségeteket.

20/F



2019. júl. 27. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ismét felmerülnek a szokásos kérdések:


- Hány kiló vagy? Mennyi szeretnél lenni?


Attól függően mennyi túlsúlyod van nem biztos, hogy a sport a jó megoldás. A kapszulák lehet jók, de ez ahogy nézem inkább gyógyszer mint kiegészítő. Ha gyógyszert akarsz használni, akkor mindenképp dokival kell először egyeztetni.


Aki gyorsan eszik az gyorsan hízik. Érdemes előbb megpróbálni a lassú evéssel, ami a bevitt kaja mennyiségét önmagában is csökkentheti. Ha ez nem működik, akkor kell máson gondolkodni. Nagyon sokaknál működik a dolog, ezért nem szükséges külön étvágycsökkentés. Amire nekem vigyáznom kell az az, hogy éhgyomorra ne egyek/igyak sok szénhidrátot, mert az az étvégyat fokozza, viszont ha tejet iszom az meg visszaveszi. De szerintem ez mindenkinél egyedi dolog.

2019. júl. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sőt, a diéta alatt levegőt is vett minden nap, így lehet, hogy az oxigén a fogyasztó hatású.

A kapszula max placebo, némi rutint vitt az életébe, valószínűleg az okozta nála a drasztikus fogyást, hogy életében először fix étrendet követett.

Az éhség jó, az éhség azt közli veled, hogy energiára van szükséged. Az, hogy a napod során később leszel éhes, de ugyanazt az étrendet követed és ugyanolyan minőségű ételeket fogyasztasz, mint eddig, akkor sosem fogsz változást látni magadon.

Legyél éhes, egyél, csak egyél okosan. Amennyi időt eltöltöttél erre a debil interjúra, megnézhettél volna egy táplálkozás szakértővel készült videót is, ahol lebontják, hogy mikor, mit és mennyit egyél.

Finomhangolni kell az anyagcserét, jó minőségű ételeket kell enni, mindennap ugyanabban az időben.

Én is 40 kilót fogytam, ráadásul úgy, hogy naponta ötször ettem/eszek, így még esélye se volt a szervezetemnek, hogy éhesnek érezze magát. Ha edzeni készültem, akkor úgy időzítettem az evést, bőséges víz és ennyi.

Egy tabletta önmagában nem fog drasztikus változást hozni... drasztikus váltás hoz drasztikus eredményeket.

2019. júl. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!