Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Próbálta már valaki a Cseke...

Próbálta már valaki a Cseke Katinkával reklámozott INDIAT étvágycsökkentő kapszulát?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak vele?

2019. júl. 28. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
120-ról 150 kilora híztam tőle.
2019. júl. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aha, persze
2019. júl. 28. 16:38
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Fogjátok fel: nincs csodaszer. Ha lenne, nem lenne annyi dagadt ember. Mozogni kell és diétázni.
2019. júl. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez nem csodaszer. Egy kapszula, ami csökkenti az étvágyat. Miért kell ennyire ellenezni a szakemberek által feltalált segítséget? Nem vehetünk igénybe segítséget? Más is fogyott tőle. Mellette mozognék is.
2019. júl. 28. 17:22
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Senki nem talált fel semmit értsd már meg. Egy jó marketinget építettek egy semmit nem érő szer mellé. Ennyi történt. Drágán megveszed, lelkiismereted így azt gondolod tiszta, közben folytatod a zabálást. Ez nem működik. A melós részt nem tudod megspórolni. Jól megválasztott étrend, mozgás. Ez az ami használ. Nem csodaszer.
2019. júl. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a Hydro-Two-O táplálék kiegészítőt ajánlom. Én két étkezés között szoktam bevenni belőle, egy adagot (egy kisebb pohár). De akár két adagot is be lehet belőle szedni, ha nagyon éhesnek érzi magát az ember. Mellékhatása annyi van, hogy lehet, hogy vizelési ingered lesz tőle egy idő után.
2019. júl. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy olyan szert ami működik, nem csak átverés miért kell egy többszörös zsírleszíváson meg gyomorszűkítésen átesett emberrel reklámozni?
2019. júl. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Goaniusz válasza:
100%
Én próbáltam. Teljesen bevettem, amit a Katinka mondott, de egyáltalán nem csökkentette az étvágyamat. Mellette persze szénhidrát szegény és lassú felszívódású szénhidrátos ételeket ettem (vagyis eszem már régóta). Nem bíztam a dolgot csak a kapszulára.
2020. máj. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
nem csodaszer..hanem módszer, az van..csak sokan nem tudják hogy az étvágy inget hogyan lehet kikapcsolni..és miért vagyunk állandóan éhesek.. egyébként nagyon egyszerű..
2020. máj. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!