Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipex 75 fogyasztószerrel...

Adipex 75 fogyasztószerrel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Ez kémiai gyógyszer, nem taplálekkiegéstítő, Adipex retardtól némileg különböző szer. Annó ez a szer működött, viszont amit mostanában rendeltem attól rosszul lettem. (Tisztában vagyok avval, hogy kétes eredetű az összes) Adipex 75 rendelésem nem érkezett meg.

2019. szept. 2. 13:37
1 2
 1/13 Országlakó válasza:
21%
A neten nem szabad rendelni,hanmisítványokat és ellenőrizetlen összetételű, hatású dolgokat árulnak,Pénz lenyúlás az egész. A másik pedig, hogy egészségre káros minden ilyen. Sajnos én is többször bedőltem a reklámoknak,hirdetéseknek, hiába. Pár kg-ot szerettem volna csak fogyni, egy sem lett belőle.:D Ezt az Adipexet nem ismerem,bocs,hogy a kérdésedre konkrétan nem tudtam válaszolni.
2019. szept. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen nem hatnak a táplálék kiegészítők, sem a hatóanyag nélküli tabletták. Viszont régi hamis adipex hamis GYÓGYSZER, igen. Biztos más mérget megolcsóbb előállítani, viszont rosszullétet okoz. Régivel nem volt baj. Az új méreg felöl érdeklődök. Szerintem üzlet a betegség, ezért nem lehet kapni fentermines, amfetaminszármazékos minőségi készítményt.
2019. szept. 15. 08:48
 3/13 anonim válasza:
13%
Szia. Az osszes ilyen gyogyszer amfetaminhoz hasonlo osszetevot tartalmaz. Nyilvan gyengebb mint az amfetamin. Adipex 75 nagyon jol elveszi az ehseget viszont bevoltam feszulve tole. Sibutramine is marha jo attol is fogytam viszont nem szabad tovabb szedni 3honapnal mert sziv es errendszeri gondokat okoz 140/100 volt tole a vernyomasom. Karos mind de termeszetesen minden gyogyszer az :)
2019. szept. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Már megvan a szer, de csak ket het mulva fogom tudni kiprobalni. Remelem nem leszek rosszul mint a mostani adipextől. Ha bevallik rendelek meg ketdobozzal, mielott ez is vacak lesz. Ha vacak leadom a gyogxszertarba veszelyes hulladekkent.
2019. szept. 27. 18:05
 5/13 A kérdező kommentje:
Normálisan hat az adipex75, rosszullét nélkül. Szájszárazság, álmatlanság, kicsit feszültebb hangulat az nem gond. Ki tudja meddig lesz normális a szer...mégiscsak ez is hamis.
2019. okt. 8. 20:15
 6/13 anonim válasza:
43%
Szia ! Honnan rendelted ?
2019. okt. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Gyors fogyás net, de az újabb rendelés nem érkezett meg, csak egy vusszaigazolo email egy órán belül
2019. okt. 18. 21:57
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Szia! Hatott a gyógyszer fogytál tőle ?
2019. nov. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez nagyon rossz kérdés, hogy fogytam e tőle... Mivel az éhséget lecsökkenti és kicsit pörget, lehetőséget ad sportolasra és szigorúbb diétára. Aztán ki hogyan él vele, van aki víz helyett cukros kólát iszik, stb.
2019. nov. 23. 19:51
 10/13 anonim válasza:
43%

Szia,


A gyors fogyas.net-röl akkor valóban azt kaptad amit rendeltél?

2020. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!