Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tudtok ajánlani valami jó és...

Tudtok ajánlani valami jó és egészséges fehérjeport?

Figyelt kérdés

Meglévő tömegnövelő diétám kiegészítésére keresek jó fehérjeport. Ma reggel a Protein Buzz fehérjémet kavargattam a shakeremben és láttam hogy fél perc után az alján megjelentek a kék szinezékek, és elfintorodtam.


Mi lehet a legjobb, legegészségesebb, E-mentes tejsavófehérjeforrás? Az íz nem prioritás.



2019. szept. 7. 14:13
 1/6 anonim válasza:
59%
az en nesquik kakaom aljan is osszegyulik a kakao ha sokaig allni hagyom, attol nem rossz az, ujrakevered es jo.
2019. szept. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
35%
es meg annyi fuznek hozza hogy az E szamok azert kaptak e szamot, mert tuzetesen ellenoriztek oket es semmilyen hatassal nincsenek az emberi szervezetre. maskulonben az EU mar reg betiltotta volna oket, az hogy ne egyunk E szamos kajakat ezt csak a schrobert norbi felek meg a bio termelok terjesztik hogy eladjak a sajat cuccaikat ketszeres aron.
2019. szept. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az E-szám azt jelenti, hogy EU-ban bevizsgált és engedélyezett adalékanyag, a vitaminoknak is van ilyen (E-300 a C-vitaminé). Kétlem, hogy létezne emulgeáló nélküli fehérjepor, ami ugye E-számmal rendelkezik.
2019. szept. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2: az enyhén szólva túlzás, hogy nincs semmilyen hatásuk. Max. nem megfelelően bizonyított, hogy károsak, vagy csak bizonyos mennyiség feletti fogyasztás esetén. És azt ki számolgatja, pontosan mennyit visz be belőlük?

Mindenesetre elgondolkodtató, hogy mennyire biztonságos mondjuk az aszpartám, az azorubin vagy egyes ízfokozók.

Nézd meg pl. ezt a listát:

[link]

Kérdező, találtam neked egy mindenmenteset, az ízesítetlen változatra gondolok.

[link]

2019. szept. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én myprotein, ízesítetlen whey proteint rendeltem. A csomagolás szerint kizárólag 100% fehérje van benne. Banánturmixnak szoktam megcsinálni.
2019. szept. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26%
Ha nem akarsz petefészek vagy mellrákot akkor semmilyen tejsavót nem iszol. Választ a növényi alapú fehérjeforrásokat. Egy nagy tál babos, vagy csicseriborsós kaja és máris nem kell a szinezékes löttyöt inni. :)
2019. szept. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!