Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » XLS Medical tapasztalatok?

XLS Medical tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2019. okt. 7. 01:52
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

nekem a torna+ kevesebb étel, esetleg kalóriaszegényebb változatok kombóval elég jó tapasztalataim vannak.

minek vigyek be még valami hülyeséget?

hol találok róla összetevő listát? Nincs benne gyakori allergén?

2019. okt. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%

Pont akkora kamu, mint az összes többi csodaszernek kikiáltott fogyikapszula, és társai.


Csak a pénztárcád lesz vékonyabb tőle.


A fogyás titka egyszerű, és nem kerül semmibe: kalóriadeficit. Vagyis több kalóriát égess el, mint amennyit beviszel a nap folyamán. Hogy ezt kevés evéssel, vagy normál evés mellett sok mozgással oldod meg, az már opcionális.


De ajánlom, hogy olvasgass utána alaposan a témának.


Én ezzel a "csodamódszerrel" szabadultam meg 10 kilótól, ami azóta sem jött vissza. Kitartás!

2019. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Anorex nevezetű fogyi tabit is reklámoznak. Beteg :"D
2019. okt. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mint a többi.

Fogyni és nem visszahízni KIZÁRÓLAG azzal lehet, ha kevesebb ételt teszel a szádba, mint ami meghízlalt. ÉS sportolsz. Ennyi a naaaagy titok.


Ha most elkezded ugyanazt enni, mint eddig, de csak a háromnegyedét, és csak vizet iszol, meg minden nap mész egy órát (nem kell futni, nem kell semmi, csak minden este egy óra járás odaint), akkor az életemre esküszöm, hogy ingyen le fogsz fogyni.

2019. okt. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!