Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Forever Slim készülékről...

Nikuska2000 kérdése:

Forever Slim készülékről irnátok tapasztalatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Koromhoz képest jó alakom van,csak hát vannak testrészek,has comb ahol ugyebár egy idő után nem mennek le a kilók.Elszeretném tüntetni a hasamról ami megmaradt és a combomon megmaradt zsírt.Olvast hogy mennyi mindenre jó.Forever Slim készülék vásárlása elött állok,de nem igazán tudom mit tegyek.Tudnátok nekem előnyeit,hátrányait írni aki használja vagy használta?

Láttam sokan árulják is a készüléket,de nem igazán jöttem rá miért árulják.Attol tartok azért mert mégsem vált be.Nem igazán tudom mit tegyek.Jó a narancsbőrre is?Ha eltűnik a zsír a hasamon a bőr nem nyúlik meg?Visszahúzodik vagy inkább lötyögni fog?Segítsetek mit tegyek.Beszólásokat kérlek nem kérek.A segítségre lenne szükségem.

Köszönöm előre is a válaszokat.


2020. márc. 30. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, nincs olyan, hogy forever slim. Olyan van hogy te fogyni akarsz és azt hiszed, hogy pénzzel meg tudod oldani.


Küldd inkább nekem a zsetont én felfedeztem egy furcsa trükköt amitől olvadnak a kilók (heti 6-7 kg a választott területről sport és koplalás nélkül)

2020. márc. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Parasztvakítás!
2020. márc. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Láttatlanba fotelharcosok véleményeznek olyat, amiről fogalmuk sincs, csak "szerintük".... Igenis jó gép. Használ. A megfelelő feltételekkel, amik le vannak írva. Van olyan hatékony, mint a célzott plasztikai műtétek pl fenékre. Csak ezt sokáig kell csinálni, lassan hat, nem olyan drasztikus mint a műtét-
2021. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Te jó isten!


A kavitáció veszélyeiről nem olvasott itt senki?



Tisztelt Doktornő!


Otthoni ultrahangos zsírbontó készülék vásárlását tervezem. Próbálok utána járni ennek az eljárásnak és eszköznek, és sok olyan írást, véleményt olvastam, amelyek nem ajánlják, csak szakember közreműködésével, a lehetséges veszélyek, mellékhatások miatt. Ilyen pl. a zsírembólia, az egyéb szövetek, erek esetleges sérülése, a máj túlzott megterhelése, és a levezető nyirokmasszázs hiánya miatti veszélyek (nem távozik el a zsír a kezelt területről és a szervezetből), stb. Tudna nekem ezekről felvilágosítást adni?


2012. 02. 28. | 21:13


Kedves Kérdező!



Én magam sem szoktam javasolni a készülék otthoni használatát ezen veszélyek miatt. A zsírembólia a legveszélyesebb szövődmény lehet, a leváló zsírcseppek elindulnak a keringésben, és létfontosságú ereket zárhatnak el, ami akár életveszélyes is lehet.

2022. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kamu cég, hazug igéretekkel!

Már büntették meg őket...mégis tovább müködik a cég és hazudnak a hiszékeny embereknek! Aki kételkedik, járjon utána: [link]

2022. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A lejáratás egy készülékkel volt kapcsolatos, amit tényleg elírtak. De a másik ránctalanító igenis hatásos, Durván jó, és működik. Kipróbáltam a szemöldök közötti glabella részen, ott volt ráncom, egy hét alatt oylan lett, mintha sosem lett volna, de abbahagytam, nem volt időm és kedvem sem ezzel foglalkozni, mert nem szégyen a ránc, de azért nem illendő lejáratni egy termék miatt az egész céget, mert vannak igen jó holmijaik. Amibe én bele tudnék kötni, az a túlárazottságuk.
2022. júl. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!