Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mondjatok valami hatásos,...

Mondjatok valami hatásos, bevált narancsbőr elleni krémet! Miket próbáltatok?

Figyelt kérdés
nehogy elkezdjetek itt rinyálni, hogy éljek egészségesen mert köszi már megvan de rohadtul feladok már mindent komolyan:D 18 éves vagyok, mindig is odafigyeltem arra, hogy mit eszek, de 3 hónapja semmilyen édességet még csak közelről se láttam, hetente 5ször bicajozok legalább félórát, folyadék 3 liter naponta de a narancsbőr persze mosolyog rám ugyanúgy!! úgyhogy KRÉMEKET, márkákat, neveket akarok látni!!!!!!!! köszönöm!:)
2010. júl. 29. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Nivea Good Bye Cellulit nagyon bevált. Diéta és sport mellett. De ez is egyénfüggő.
2010. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Garnier Bőrfeszesítő,és ANEW narancsbőr elleni krém
2010. júl. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hagyd a francba a krémeket, ha sportolsz, akkor inkább türelmes legyél és a krémekre költendő pénzt használd inkább szaunázásra, kis úszással kombinálva... többet érsz vele
2010. júl. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én a szaunázásra esküszöm. amíg finnországban voltam és szinte naponta szaunáztam láthatóan szebb lett a bőröm és a narancsbőröm is halványodott. szóval én eslősorban ezt ajánlom, mellette persze vehetsz krémet is. na és persze sport diéta és sok folyadék.
2010. júl. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

én most fogom kipróbálni az ilcsi vérpezsdítő testápolót,állítólag az nagyon jó! vagy a paprikakrém...

keress róluk véleményeket!

2010. júl. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a sport és folyadék doura esküszöm!!
2010. júl. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyoon szépen köszönöm!!! igen a krémek mellett azt hiszem a szauna is szuper ötlet! kösziköszi!!:))
2010. júl. 30. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!