Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » WOW TEA vélemények?

WOW TEA vélemények?

Figyelt kérdés
Valakinek sikerült már vele lefogynia?

2020. nov. 12. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Kalóriadeficittől lehet fogyni, nem teától.
2020. nov. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
A tea önmagában semmire nem jó, max arra, hogy elhiszed, hogy fogysz vele, és emiatt jobban odafigyelsz, hogy mennyit zabálsz.
2020. nov. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Imádom az ilyen hszeket, mint az első kettő :D


Igen, valóban a kaloriadeficittől fogsz fogyni, viszont teázni nagyon hasznos, főleg diéta alatt. Nagyon jó élettani hatásai vannak, élénkít, csökkenti az étvágyat, jót tesz a bőrnek, összességében igenis segíti a fogyást (de önmagában nem fogyaszt). Azt javaslom, hogy nézd meg a tea összetételét, a legtöbb beszerezhető sokkal olcsóbban is, ugyanis az ilyen fogyis teák többsége zöld tea meg esetleg hozzákevernek még 1-2 dolgot. Szóval nem biztos, hogy megéri megvenni drágán.

2020. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
3: ugyanez egy az egyben elmondható a csapvízről is.
2020. nov. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem kötelező teázni 3-as, és a tea a csapvízzel nem vagy, hanem és relációban van, ezért halvány lila gőzöm sincs, hogy miért érezted fontosnak leírni ezt :)
2020. nov. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
#5: nem a teával akartam kötekedni, mert jó az, csak azt akartam mondani, hogy kb bármilyen - nem cukros - folyadék, például a víz tudja ugyanazt, mint a tea. Élénkít, csökkenti az étvágyat és jót tesz a bőrnek. DE önmagában nem fogyaszt. A fogyásért tenni kell, mozogni, és odafigyelni a kalóriabevitelre.
2020. nov. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Én ittam, igazából fogyni nem fogytam, az első napokban vízhajtóként nagyon működött, de ez másfél kilóban mutatkozott. Viszont sikerült a kávéról leszokni. Szerencsém volt, mert nekem ízlett a detox, éhgyomorra kell inni, elég jól felpörgetett, energikusnak éreztem magam, így a kávé eszembe sem jutott. (előtte voltak kísérletek a leszokásra, de brutal fejfájást okozott, így mindig ittam egy kávét). Pedig napi 4-5 presszó az átlag. A wow tea elfogyott, de nem fogom újravenni, mert nagyon drága.
2021. jan. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
És valakinek van esetleg ilyen wow teas üvege? Engem csak az érdekelne, hogy amúgy az jó minőségű-e? Már régóta keresek olyan üveget/bögrét, amit lehet fűteni hűteni és ilyen kis tea szűrő is van benne...
2022. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!