Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tudnátok nekem hatékony...

Tudnátok nekem hatékony fogyis tablettákat ajánlani? Amiről már hallotattok jó véleményeket vagy akár tapasztaltattok is :)

Figyelt kérdés
Tudom h nincsennek varázs szerek csak gondoltam az életmódváltásomon és a rendszeres testmozgáson kívül hátha valami segítenek

2020. jún. 6. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Jól tudod, nincsenek varázsszerek. Ami leginkább segít, az a jól összeállított étrend. Kismértékben segíthet még esetleg a tea vagy a kávé.
2020. jún. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

Scitec Full Force. Nem fogyasztó! De, ha jól kajálsz és mozogsz, akkor segít tartani a diétát, mert az éhségrohamokat csökkenti. Az edzés és diéta miatti enerváltságot is.

De diéta nélkül nem fog segíteni!

Nekem egy hónap alatt, -3 kilóban segített.

2020. jún. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Musztafa Kebab ***** válasza:
26%
Nem.
2020. jún. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%

Hogy ne csak a szokásos “nincsennek csodaszerek” válaszokat kapd...

Ha a kaja rendben van akkor Super fat burner+CLA segíthet. Illetve mellé L-carnitine ha sportolsz is.

2020. jún. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos nincsenek, én is rnegeteget próbáltam. AZtán elkezdtem sportolni és figyelni az étkezésemre, és rögtön láttam a változást.
2020. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!