Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tenyleg leviszi a hasat a...

Tenyleg leviszi a hasat a Lipodrink? Hasznalata valaki? Milyen eredmenyt kaptatok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
A hasat magában semmi nem tudja levinni. Mindenhonnan fogysz egyszerre.
2010. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ertem,szoval akkor tenyleg van hatasa
2010. aug. 14. 21:11
 3/8 A kérdező kommentje:
mellekhatasa van?
2010. aug. 14. 21:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt sajnos nem tudom, de hogyha hasból szeretnél leadni, akkor próbáld ki a 30 days nevű tablettát, ez kifejezetten arra jó, hogy eltüntesse a hasi zsírpárnácskákat, meg rád jöjjön a tavalyi ruhád :) Rám legalábbis már feljönnek azok is, amiket már rég ki akartam selejtezni :) Sok sikert!
2010. aug. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
es nincsenek mellekhatasai? nem karositja majt? stb.
2010. okt. 23. 18:34
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

majt?


Idióta vagy te is, de valami hihetetlen mód!

A munka büdös mi, bevenni egy csodakapszulát, aztán fogyni tőle, igaz? Az kéne, mi?

2010. okt. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sport mindenkinek jót tesz, rajta. És majd meglepődsz, mikor hétről-hétre formásabb leszel.
2010. okt. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A hasadról csakis diétával tudod leszedni a zsírt. Lehet hasizomgyakorlatokat csinálni, de attól a zsírréteg nem fog lemenni. Régóta edzem én is,de a hasamon még mindig van, nem könnyű leszedni, főleg így, hogy szeretek enni. Én régebben edzés mellett beszedtem egy doboz Lipo6-ot, na az brutális, ha bírod a koffeint!
2010. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!