Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mitől hatásos a fogyókúrás...

Mitől hatásos a fogyókúrás tapasz? Tényleg segít?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
szted ha hatásos lenne, akkor ennyi kövér ember mászkálna?
2010. aug. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam... :D Csak van aki isteníti h mennyit fogyott.. a tapasztól.. De az most csak beképzeli? v mi?
2010. aug. 18. 11:03
 3/4 anonim válasza:
Párom apukája a cigiről úgy szokott le, hogy ment ilyen mágneses fülkébe. Persze úgy hirdették, hogy segít leszokni. Valóban le is tette a cigit, de tudod mikor fogja egy mágneses kezeléstől... :) Minden embernek kell egy lökés, egy motiváció, ami hajtja a célja felé. :) Pszichológia. :) Magyarul, aki használja ezt a tapaszt, azt hiszi, hogy rendesen fogy is tőle... :) Még ha tudja is, hogy nem. :)
2010. aug. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb 1 hónapja voltam patikában. Az eladó beszélgetett egy idősebb nővel (50), arról beszélgettek, hogy már 8-10 kilót fogyott a tapasztól. Akkor is pont azt vette. Látásból ismerem a nőt, mert egy faluban lakunk, régebben tényleg kövérebb volt. De, hogy tényleg attól, és, hogy mennyi idő alatt fogyott nem tudom.
2010. aug. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!