Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Jó fogyasztó gyógyszerek?

Jó fogyasztó gyógyszerek?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyat, amit vény nélkül lehet megvásárolni, viszonylag olcsó, és hatásos! Légyszíves csak normális válaszokat adjatok. :)
2010. aug. 22. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Önmagában egyik sem hatásos (kivéve néhány betiltott szer, amiknek ezer mellékhatása van). Ha annyira jók lennének, egy kövér ember sem lenne... Úgyhogy csodákat ne várj!! Amúgy ami hatásos, illetve pár százalékban segíti a zsírégetést, az az L-karnitin. (1000-2000mg) DE ez csakis edzés mellett hatásos.
2010. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Harrr ***** válasza:
51%

Az L karnitin tényleg jó, zöld tea kivonat, stb.


De edzés mellett. Anélkül hatásuk = 0.



Van esetleg még a termogenikus zsírégetők családja, elvileg mozgás nélkül is hatásos. Elvileg, gyakorlatilag nem ér sokat, és a megbízható minőség drága. Plusz pörget, izzadsz tőle, dobog a szíved mint az állat ha nem bírod a stimulánsokat. Magas vérnyomással kombinálva veszélyes, magas vérnyomás okozója is lehet, satöbbi.


EGYSZERŰBB EDZENI. Biciklizz, fuss, egyél rendes kajákat. Fogyasztószer nincs, nem létezik, csak fogyást segítő szerek.


Persze itt direkt nem említem a tiltott szereket, amivel munka nélkül lehet eredményeket elérni. Annak ára van, és nem pénzben fizeted meg,hanem kemény években. Kemény években, amivel kevesebbet fogsz élni.

2010. aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
TURBO SLANK tabletták (szerb készítmény, nem tudom, h Felétek kapható-e), barátnőmnek bevált, sokáig tartó folyamat, mivel havonta csak 2,3 kg megy le, de plusz szép lesz tőle a köröm, haj, bőr,...
2010. aug. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Prímás Lancelot ***** válasza:
0%
ne cuccolj, csökkentsd az inputot és mozogj mellé többet mint eddig. de tényleg.
2010. aug. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Én szűztea kapszulát szedtem,de azt csak úgy lehet,ha sokat vagy otthon :),én egy hónap alatt 13 kg-ot fogytam,és meg is tartottam a súlyom.
2010. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én szűztea forte kapszulát szedek kb. 1 hete, de egyszerűen nincs hatása :S 2x1 szemet ír naponta, na én ma már 3 szemet vettem be (reggel, délben, este) és semmi :S ma még wc-n sem voltam, pedig ugyebár ennek ez lenne a lényege.

Úgyhogy szerintem próbáld a sima szűztea kapszulát vagy a teát. A forte egy nagy kaki :S

2010. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Prímás Lancelot ***** válasza:

én amikor a kórházban feküdtem egy hónap alatt 10 kilót fogytam.

ha nem ízlene a mozgás/kevesebb kaja kombó..

2010. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2010. aug. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A szűztea forte nem is hatásos,nekem sem jött be,csak a sima szűztea kapszula,de az nagyon hatásos.Főleg,ha a teát is iszod mellé.
2010. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én most egy "zsírfogót" szedek. Mivel odafigyelek arra is, mit eszem, meg edzek is mellé, így nem tudom, mennyit köszönhetek ennek és mennyit minden egyébnek, de nekem hatásosnak tűnik (XLS).
2010. aug. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!