Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van pozitív hatása az Eveline...

Van pozitív hatása az Eveline 4D zsírégető thermo aktivátornak?

Figyelt kérdés
Pár napja kardióedzés előtt be szoktam kenni vele a combomat és a hasamat, majd fóliával betekerem. Elég jól csíp, és nagyon izzadok így. Arra lennék kíváncsi, hogy tényleg feszesebb lesz tőle a bőröm, és gyorsabb lesz a zsírégetés? Persze közben az étkezésre is figyelek és edzek keményen. Nincs rajtam sok felesleg, az utolsó kilókat a legnehezebb leadni. Gondoltam, hogy kipróbálom ezt a krémet, hátha segít.

2021. szept. 2. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen semmilyen zsírégető csodakrém, mi ilyeneket adtunk el külföldön, rengeteg ilyen hülyeséggel foglalkoztunk, ezt csak eladni jó, mert az lehet.
2021. szept. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Ó, és volt valami krém, azt hiszem az is Eveline, bár nem vagyok már benne biztos, amitől állítólag megnő a mell. Na hát én ezen kifakadtam, hogy ilyen hülyeségeket nem hiszem, hogy ellehet adni, de vették mint a cukrot. Azt gondolom nem kell mondani, hogy semmi értelme nincsen.
2021. szept. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2: Azt hogyne lehetne úgy eladni... a plasztikai sebészek meg lehúzzák a rolót. 😁
2021. szept. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Van pozitív hatása.

De nem zsírégetés. Annak semmi értelme nincs. Viszont én pl genetikailag hajlamos vagyok a narancsbőrre. Pedig sportolok, plusz fizikai munkát végzek amúgy is, és még túrázok is, és változatosan étkezek, nem eszek szemetet.

Ez a krém nekem kb két hét használat után már nagyban csökkentette a narancsbőrt, egy hónap után meg szinte teljesen eltüntette. Ajánlottam egy barátnőmnek, és neki is bevált. De ő is ajánlotta valakinek, akinek meg nem csinált semmit. Persze nyilván nem mindegy, milyen mértékben van gond, meg hogy ha ugyanúgy egészségtelenül élsz, akkor nem fog tudni csodát tenni...

De narancsbőrre tényleg nagyon jó. Nekem úgy volt a legjobb a hatása, ha fürdésnél leradíroztam az érintett területet, és utána kentem be. Éget, mint a pokol tüze, de megérte.

2021. szept. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!