Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Vkinek bevált már a Csala...

Vkinek bevált már a Csala varázs fogyis tea?

Figyelt kérdés
vélemény aki használta
2010. szept. 16. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
CSala is megmondta hogy nem attól fogyott le :)))
2010. szept. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Megpróbálom neked összefüggésekkel megvilágítani a dolgot, hátha meglátod benne a lényeget...


Feltalálták a himlő oltást, nincsenek himlősök

Felfedezték, hogy a fertőtlenítés megóv a fertőzésektől, nincs is annyi

Kitalálták a szemüveget, minden rövid és távollátó örül neki...


NA... Kitalálták az hájrázó övet, a csala zsuzska teát, az abtronic akárhány X-et, a fogyitabit, a betekercselést, az ilyen-olyan csodaturmixokat, és mégis egyre több a kövér ember. És érdekes módon csak azok fogynak le EZEKTŐL, akik mellette diétáztak és mozogtak... de kurv@ érdekes...Mintha anno a penicillint piros kék fecskendővel adták volna be, és azt mondták, hogy a kék szín gyógyít, nem az antibiotikum...

És ma még ezt milliónyian beszopják... hihetetlen! Hatásos a fogyika tea, meg a hájrázó öv, de még hatásosabb, ha diétázol és sportolsz mellé. A cucu lefogy, aztán isteníti a teát, meg az övet... besz@rás.


Na megvan, vagy nem érted?

2010. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszönöm ezta szájbarágós választ!

de képzeld diétázok és futottam amíg jó idő volt! De mostanába abbahagytam és kicsit fel vagyok puffadva és fáj a hasam! A normális hashajtók csak pár nappal később hajtanak meg, ezért szeretnék olyat ami egyből pár óra múlva hat!! világos???!!!

2010. szept. 16. 18:33
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a teát de a mate tea biztosan hatásos
2010. szept. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a puffadásra nem hashatót kell szedni(meg nem is fosatós teát) hanem Espumisan tabletta kell és megfelelő étkezés. kerülni kell azokat az ételeket amitől puffadsz. ennyi.
2010. szept. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Világos te zseni :D Ordítsál csak, azt szoktak a hülyék, azt hiszik akkor igazuk lesz :D Tudod azért vagy felpuffadva, mert sz@rul kajálsz... a fosatós teától meg végképp székrekedésed lesz ha abbahagyod. De ha még hangosabban kiabálsz, akkor TUTI NEKED LESZ IGAZAD!!! :D :D :D Puffadásra csala zsuzsi tea... édes istenem :D
2010. szept. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

te nagyon okos utolsó!

sztem egy tál párolt zöldség, és egykis párolt husi+ alma, nemhiszem,h rossznak számit!!!

2010. szept. 16. 21:24
 8/10 anonim ***** válasza:
1 tál párolt zöldség plusz alma :) a legkíválóbb puffasztó ételek. nekem néha elég 1 alma és teljesen felpuffadok. szóval mégis a kajávlal van a gond ezért puffadsz.
2010. szept. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

engem az alma általában büfiztet :$

na de azért ezt a teát is kipróbálom :)

2010. szept. 17. 14:06
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Vajon miért kell minden fogyókúrás topicnál megjelennie valamilyen bunkónak, aki sík hülyének néz mindenkit? Mindenki tudja, hogy a sport és a diéta fogyazt, de valahogy nem sikerül ez mindenkinek. Aki az agyában eldöntötte, hogy fogyni akar, az nyilván tesz is érte valamit. Igyekszik keveset, és diétásat kajálni, és, ha teheti, többet is mozogni. Önmagában ezek a mai cuccosok tényleg nem sokat segítenek. Voltak régebben fogyasztó gyógyszerek, amelyek az éhségközpontra hatottak, azaz, ha nem akartál, nem ettél. Ezek mellett TILOS volt a sport, mert felpörgetett amúgy is, nem volt szabad sokáig enni, mert különben károsíthatta a májad. Ezeket rendre kivonták a forgalomból, de ezektől tényleg lehetett fogyni. Elfoglalt, napi 10-12 órát, multiknál, többnyire irodai munkát végzők részére tökéletes volt. Kérdezem én azokat a magukkal ráérni foglalkozó kb. 50 kilós fitnessz-gurukat, akik azon kívül, hogy mindenhová csak azt tudják írni, hogy sportolj és diétázz, mindezt penetráns pbunkó stílusban, hogy mi a fenét keresnek egy ilyen topicban? A kérdés nem arra vonatkozott, hogy sport vs Csala varázs. Két gyúrás között meg lehetne tanulni nemcsak olvasni, hanem értelmezni is a kérdést! Általános isiben már elég jól elsajátítható a szövegértés...
2011. szept. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!