Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valakinek bevált már a Slim Fit?

Valakinek bevált már a Slim Fit?

Figyelt kérdés

Már nagyon szeretnék fogyni.De nem tudom megmerjem e venni a Slim Fit-et.Van valaki aki fogyott tőle?

Kell hozzá valamyilyen mozgás hogy hatásos legyen, vagy anélkül is lehet fogyni?


2011. jún. 23. 13:36
 1/10 bix ***** válasza:

tabletta nem fog zsírt égetni. ahhoz hogy a szervezet lebontsa a zsírt ahhoz rá kell kényszeríteni, kalória hiányt kell előidézni. kalóriát viszont csak izommunka fog égetni.


tabletta hogyan "égethet zsírt"?

1: kikapcsolja az éhségérzetet, alig eszel valamit, ergó koplalsz, lerobbannak a kilók (jelentős izomveszteség mellett ugye) mozogni se kell, viszont ahogy abbahagyod a szervezeted visszaszedi a fölösleget, mert lassú az anyagcseréd.

2: megemeli a testhőt, a pulzust. ezzel valóban égethet kalóriát, de jelentős mértékben nem tud fogyasztani magában, nem beszélve arról hogy ez jelentős terhelést jelent a szívnek, az általában agresszív szintetikus cuccok és koffein miatt pedig a kiválasztásra is hosszú távon. mozgás nélkül pedig ez se képes fogyasztani látványosan.

3: olyan foshatnékot csinál hogy intervallumos sprinteket futsz a legközelebbi mosdóig.



ennyi. nincs csodatabletta, ami a hízókúrás étrenddel, semmi mozgással, a tv előtt ülve zsírt bontana. ha lenne ilyen nem lennének súlyproblémával küzdő emberek...

2011. jún. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi az a Slim Fit de egy Scitec Reform-os doboz hever bús magányában valahol a szekrényem legmélyén. Kíváncsi voltam rá, meg necsak a pasimnak rendeljünkmár valamit :-D Ő "bébitápszert" kért. :-D Ez a hőemelős és elvileg étvágycsökkentős együtt. Állítólag jó. Kettőt bevettem belőle. Pörögtem mint a búgócsiga. Több órát edzettem utána, de...rájöttem hogy nem ihatok mellette kávét szóval :-D ... dobtam. De jól írja ottan felül, vannak olyan gyógyszerek amik pl megkötik a zsírt az úgy jön ki ahogy azt te betetted, volt régen valami nem tudom mi volt a neve Xenical vagy mi, na az olyan hogy pukizol és az is kijön amit még meg se ettél :-DDD ... foltot hagy meg minden...nem lehet visszatartani se. Asszem az Alli is ilyen.

Ehhez a Reform-hoz hasonló állítólag az effedrin-koffein-aspirin trió, de ehhez M.o nehéz hozzájutni és nem is ajánlott, de azért valahol egy messzi messzi galaxisban még létezik [link]


és sokan próbálkoznak valahogy utánozni

[link]

2011. jún. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Adipexnek mi köze a slimfithez?

Ez egy táplálékkiegészítő, azaz élelmiszer. Cirtom, szegfűszegolaj, fahéj, gyömbér, jáva tea, zöld tea kivonat hatóanyagaival. Napi 2x1

Én is várnék tapasztalatot, más fórumokon valakinek hatott, valakinek nem. Lehet, hogy a pozitívumokat maguk a termék forgalmazói írják kamuból. A Fennti anyagok közül a zöld tea a leghatékonyabb szerintem. Napi 3 zöldtea, az havi -1/hó különösebb edzés és diéta nélkül. (Ami évi -12kg is lehet, ezt már igazi klinikai viszgálatok bizonyítják. Ez a készítmény mivel kivonatot tartalmaz, ezért kiszámíthatatlan, hogy hatásos e, de ettől még lehetséges. Fahéj kivonat az nem olyan, mint amikor a kávé tetejére borítunk fahéjat) Érdekes, hogy hirtelenjében levitték az árát, 5 doboz, szállítással együtt kevesebb, mint 14.000, míg előtte 4800/doboz volt. Előállítása szerintem nem több, mint 1500ft/doboz. (Kemikáliás gyógyszerek pedig fillérekbe kerül, szószerint!)

2011. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én csak 3 dobozzal rendeltem,egyelőre nem mertem többet,egész jó áron volt,pl egy konditerembe nem biztos h ki tudnék fizetni egy havi bérletet 3 hónapon keresztül.Nekem sikerült fogyni,én nem bántam meg hogy kiadtam érte a pénzt.Eddig két dobozt fogyasztottam el,ennyi idő alatt 9 kilót fogytam le.Régebben próbáltam már másfélét is ,de azok nem voltak jók.
2012. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem is egyedül ez hatott,pedig tényleg sokmindent kipróbáltam már.Nekem azt mondták hogy a diétát azért érdemes mellette csinálni mert felgyorsítja a folyamatokat,de anélkül is hatásos.
2012. máj. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én nem sportoltam mellette és nekem így is hatott. 8 kilót akartam leadni,ezt két hónap alatt le is adtam a slimmel.
2012. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én nem sportolok mellette,de egy abszolut könnyű diétát csinálok a slim mellett.lassan 3 hónapja szedem,azóta 11 kilót fogytam le.
2012. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én is próbáltam már sokmindent,nekem is ez volt a leghatékonyabb.Diéta mellett használtam,nekem hamarabb látszódott a változás.
2012. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Sokat segített abban, hogy a diétám alatt ne legyen olyan nagy éhségérzetem, 2 hónapig szedtem a diéta mellet,ezalatt 8 kilót fogytam le.
2012. jún. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

mért van az a gyanús érzésem hogy az utolsó 3-4 válaszoló egy és ugyanazon személy több regisztrációval akit a slim fit kuldott h kicsit promozzon...??


:D:D

2012. dec. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!