Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hashimoto, Reflux, Magas...

Dikli kérdése:

Hashimoto, Reflux, Magas vérnyomás mellett fogytam 5 hónap alatt 16kg-ot. Tudatosabban is étkezek. Azóta minden oké, nem is híztam vissza Nekem nem sikerült “csodabogyók” nélkül, ahogy sokan mondják. Biztosan csak a kitartáson múlik minden? 🤔

Figyelt kérdés

2022. máj. 24. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2022. máj. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem. Dicsérjünk meg hogy ügyes vagy? Vagy mit vársz?
2022. máj. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Engem nem kell megdicsérni, köszönöm :)

A kérdés az, hogy biztosan mindig a kitartáson múlik e..?

Mert itt mindenki mondja, hogy mit egyél, hogy egyél, meg hogyan mozogjál ja és mennyit! De aztán arról senki nem ejt szót, hogy ha van bármilyen nyavalyád, akkor pl bizonyos ételektől, mozgástól akár nagyobb bajod is lehet..

2022. máj. 24. 18:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

De szokott róla szó lenni. A miért nem fogyok kérdéseknél mindig az első válaszok között van egy alapos orvosi kivizsgálás. Onnantól kezdve, hogy kiderült a probléma a szakorvosra, dietetikusra kell hallgatni.

Nem tudom amúgy milyen csodabogyóra gondolsz. Ha a fészen reklámozottakra, azok nem csodabogyók mert maximum pár százalékkal támogathatják a diétát+placebó, ha orvos által felírt valamire, az szintén nem csodabogyó.

Tehat nekem a kérdés inkább rejtett reklámnak tűnik, biztos kaptál pár privátot a csodabogyóval kapcsolatban....

2022. máj. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy többféle problémámra a dietetikus is csak széttárta a kezét..


Csak reklám miatt lehet ezt kiírni? Érdekes nézőpont. Ezek szerint a táplálkozási tanácsokkal is csak magukat reklámozzák itt? 🤔


Köszönöm a választ, érdemben nem kaptam ugyan..

2022. máj. 25. 09:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt kérdésed, így elég nehéz válaszolni.
2022. máj. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

“Biztosan csak a kitartáson múlik minden?”


Ez volt a kérdés..

2022. máj. 25. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!