Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van olyan aki fogyasztotta az...

Van olyan aki fogyasztotta az ideal bodyt (turbó diéta)?

Figyelt kérdés

Hónapok óta székrekedéssel küzdöttem, 1 hete elkezdtem inni a fent említett shaket, fogytam is már, de nem ez a lényeg hanem az, hogy folyamatosan mindennap van napi 2x székletem. Nem értem, hogy mitől... A shaketől+víz amit iszok mellé, azoktól csak vizeletnek kéne lennie, nem?

Én arra is gondoltam már, hogy a felgyülemlett bérsár most távozik a szervezetből, mert ugye alapból hashajtó hatással bír a shake.. több embernél olvastam. Nos nekem nem megy tőle a hasam, csak normál állagút wc-zek. Valakinak van ötlete? Vagy csak szimplán a shake az? De szerintem az vizeletkent távozik...



2022. jún. 5. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
95%

Hogy a turbó diétánál mi mitől van, abba szerintem bele se menjünk. Hány olyan emberrel dolgoztam együtt, akinek az emésztését és az anyagcseréjét a nulláról kellett feltámasztanom a turbó diétának hála! Egy kutya az exilissel, a regenerorral, és a többi káros, egészségtelen, buta laikusokat lehúzó átverésekkel. Nem csoda, hogy időről időre betiltjá ezeket a kétes eredetű készítményeket, aztán valamilyen más formában, más cég neve alatt újra felbukkannak, majd megint betiltják, később megint felbukkan, és ez így fog menni addig, amíg lesz célközönsége ezeknek a vackoknak.

Nem a turbó diétától fogysz, hanem a kalóriadeficittől, ami ráadásul feleslegesen nagy, plusz a tápanyagbeviteledet a nullára csökkenti, ezért még végtelenül egészségtelen is. Szimplán csak dobd ki a kukába azt a szart, és kezdj el egy kalóriadeficiten alapuló étrendet tartani. Lehetőleg válts életmódot, kezdj el sportolni, és még sorolhatnám.

Mi az elképzelés egyébként? Mi lesz, miután lefogysz? Életed végéig gondolom nem fogod inni azt a szutykot. Mi lesz akkor utána? Visszaállsz a régi kajálásodra, és újra visszahízol, aztán újra jöhet a turbó diéta? Vagy mi? Vagy szerinted csak egyszer kell lefogyni ilyen "csodaszerekkel", aztán az úgy marad?

2022. jún. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A normál székletből fosás lesz, a székrekedésből normál széklet. Ettől még nem tesz jót, ugyanezt rostdús étkezéssel is el lehetne érni.
2022. jún. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!