Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha a fogyókúrás por (tejjel...

Ha a fogyókúrás por (tejjel elkészíthető) előírt mennyiség felét teszem a tejbe, ugyan úgy használ mintha a teljes egészet tenném bele?

Figyelt kérdés

Nem spórolás miatt kérdezem, mert a 2 heti mennyiséget előre megvettem már. Ha az előírt mennyiséget - 4 kanál- teszem bele, nem ízlik... ha a felét akkor nagyon finom kakaós íze van. így is ugyanolyan hatékony lesz a diéta, mintha az egészet tenném bele?

Nem kérek kommenteket, hogy hű, ez nem egészséges, meg bla bla, meg nem fogok lefogyni vele. Már csináltam ezt a diétát, 2 hét alatt fogytam 5 kilót ami nem jött vissza. Akkor más ízt vettem, és akkor finom volt az előírt mennyiséggel kevert tej, most viszont nagyon édesnek érzem úgy.

köszönöm


2010. szept. 20. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy milyen por.Gondolom nem véletlenül nem írtad a nevét.A nőknek árul fogyi porok 99%ban tömény cukor,minimális fehérjével.

Én nem a ráírt adagot kell nézni,hanem kiszámolod a napi fehérje beviteled és a hiányt pótolod fehérje turmixal.

Diéta alatt meg az a minimum,hogy vízzel kell inni,úgy kevésbé édes és sűrű.

Egy protein turmix kifejezetten egészséges,diéta alatt szinte nélkülözhetetlen.Azért nézd meg a szénhidrát tartalmát 1 adagnak és ha több,mint 3gramm,akkor ajándékozd el egy testépítőnek.

2010. szept. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem ugyanolyan, hiszen csak a felét tetted bele. Akkor lenne ugyanolyan, ha a 4 kanál mennyiséget dupla adag tejbe tennéd. Csak akkor annyival több kalória ugye.

Nem tudom, milyen por, de feltételezem, hogy azért kell, hogy telítsen. Ha a felét iszod, csak félig telít, mintha fél adag kaját ennél, és előbb megéhezel.

2010. szept. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

én egy előírt mennyiségű tejbe tettem fele mennyiségű port.

Azt irja, hogy szénhidráttartalom: 29g, fehérje 26g.

2010. szept. 20. 11:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez az arány tömegnöveléshez ideális.Csak összehasonlítás képen,amit én iszom diétához.

1 adag fehérje tartalma 22g,ch tartalom 3g.

A diéta a ch csökkentésről szól,de lehet,hogy ezzel most újat mondtam neked:).

Tehát diéta alatt nem tömegnövelő turmixot kell inni:D.

2010. szept. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ezt a fajtát már próbáltam, fogytam tőle és nem szedtem vissza, ezért iszom újra.

sajnos a nevét nem írhatom le, mert törlik a kérdésem.

2010. szept. 20. 13:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Am még ez is csökkentett ch szint. Az igaz, h eléggé sok benne így is a ch, de ha azt nézed 100g körül kijön egy nap, ha 4 turmixot eszik
2010. szept. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2-t iszok egy nap + egy max 500 kalóriás ebéd van.
2010. szept. 21. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!