Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A 30 days tabletta tényleg...

A 30 days tabletta tényleg hatékony jelentős hasi zsír esetén?

Figyelt kérdés

A férjem most 115 kiló, 3 éve heti 4-5x edz, de fogyni nem fogyott tőle, inkább átalakult, sokkal kevesebb rajta a zsír, és persze mindenhol sokkal izmosabb. Igazából a pocakjával van már csak gond, mert az elég nagy:(. Két hónapja lefelezte-harmadolta a mennyiségeket, amiket eszik, és így fogyott is 5 kilót. Ezt folytatni is akarja, sőt sosem akarja visszanövelni az adagokat, mert most már ennyivel is tökéletesen jól lakik;).

Viszont a pocak nagyon makacs, ezért vettem neki ezt a tablettát, amit ma kezdett.

Mit gondoltok, rendszeres mozgással, és kis adagokkal együtt várhatunk vmi (jelentős) változást?

Azt olvastam, azoknál válik be, akiknek vmi baktérium okozza a hasi zsírt. Szóval ez lutri? Vagy bejön, vagy nem?


2011. jún. 20. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
én szedtem, végülis jó volt..... de jobban megérte volna a turb ó diétát venni... de minek gyógyszer ha ilyen jól fogyott? :DD
2011. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert megállt most:(. Meg mindenhonnan megy neki, nem csak hasról, pedig az lenne a fontos, főleg az egészsége miatt. Nincs semmi baja, de nem is akarom, hogy pár év múlva legyen...
2011. jún. 20. 23:31
 3/9 bix ***** válasza:

ha nem akarod hogy baja legyen akkor ne tömd ilyen szarokkal.


azért stagnál mert nem elég a mozgás. vagy sok a szénhidrát. vagy eleve az volt, és vízből és salakanyagok ürüléséből jött össze kb 4 kiló...


5 étkezés kéne, kicsik, hogy pörögjön az anyagcsere. este 6 után is kell enni! zöldség, gyümölcs, hüvelyesek, sovány húsok, sovány tejtermékek, stb. minden ami egészséges... kenyér krumpli cukros cuccok és még sorolhatnám a bundázott, félkész vagy kész kajákat amik meg tilosak...


reggel inkább szénhidrát, zabpehely és társai, estére viszont már csak fehérje...


helyi fogyás nincs. 3-4 év edzés után ezt már a párod is tudhatná. olyan nincs hogy csak hasról akar fogyni... mindenhonnan menni fog, ha fontosak az izmok akkor fehérje az mehet neki brutális mennyiségben! ha nem akkor ahhoz is hozzányúl a szervezet...


teremben heti 3x max kis súlyos, nagy ismétlésszámú edzés, akár szuperszettekben, pihenőnapokon pedig intervallumos futás vagy bármi más kardió. ezzel fogyni fog rendesen, nem tablettákat kell betermelni...


a nagy has oka sok minden lehet. az első a relső zsírréteg. ha ez eltűnik és feszes, kockás, de még mindig kifele dudorodik akkor a belek mérete lehet a gond, a zabálástól kitágulnak ugye, és helyet foglalnak. kisebb adagokkal szépen összehúzódnak, ez nálam ált 2-3 hónap és kész. az utolsó az para, a belső szervek felületén, és között is képes az ember zsírt raktározni, ez sok esetben létrejön, elég makacs de bontható normális kaja és mozgás mellett.


én 6 éve edzek, 12. diétámat tolom, és ezzel még soha nem volt gond, ma reggel 109.0 kiló lettem, és végeztem is idénre:) befele a gyógyszertárban mérettem egy tzs%.ot, kereken 5.3 jött ki, ennél lennebb nem fogok menni:)


sok sikert neki és kitartást

2011. jún. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a jótanácsokat;).

"Diétázni" nem fog! Nem azért, mert nem akar, hanem mert beszéltünk egy fogyókúrás szakdokival, aki letiltotta mindenféle diétáktól. Azt mondta, hogy "végleges" fogyást csak és kizárólag az adagok csökkentésével lehet elérni! Persze, hajtogatjuk, hogy "életmódváltás", de nagyon-nagyon kevés az az ember, aki hírtelen "kecske" lesz, és utána az is marad élete végéig:P.

Azt mondta a pacák, hogy bármit lehet enni, amit eddig, de max. feleannyit, ugyanis a túlsúly egész egyszerűen abból adódik, hogy több a kalóribevitel, mint a -felhasználás. Ha ezzel nem fogy (csak nem hízik tovább), akkor azt is le kell felezni, mert a kicsinek is van fele:D...


Amúgy a férjemet látva mindenki azt hiszi, hogy 8-10 rántotthús a fejadagja, és vacsira be tudna veri 3-4 BigMac-et. PEdig ez nagyon nem így van! Reggelire Fittness műzlit eszik normál műzlistálból, ebédre főtt kaját, amit én főzök, és pici gyerekünk van, szóval gyakran van főzelék, nem zsíros kajákat eszünk. Abból az adagja kevesebb már, mint az enyém (60 kilós, pici nő vagyok), és husiból is annyit eszik (2 kisebb rántotthús pl.). Vacsira többnyire hideget eszünk, ő egy zsömlét, vagy 2 kisebb kiflit, ami szint soha nem fehérlisztből van. Ezek között eszik egy-egy joghurtot, vagy gyümit, de nem eszik édességet, nem iszunk üdítőt...

(Ja, ha meg gyorsétterembe megyünk, akkor KFC és csak husit eszik salátával, vagy tortillát). Szóval sztem az étkezésével nincs különösebb gond...;).


Vagyis de, egy "nagy" gond van, hogy hétvégén megiszik pár sört, ami sztem nagyon hízlal, ugye?:S Viszont ennyi "bűnről" nem akar lemondani. Próbálta, hogy mást ivott, nem sört, hátha kevésbé hízlal, de nem volt változás, ő meg a sört szereti igazán...:S


Eddig sose szedett semmilyen bogyót, csak ez azért tűnik szimpimnek, mert havi 2 cm-t teljesen reálisnak tartok ( a többi szer röhejes ígéreteihez képest), meg ésszerűnek tűnik a mechanizmusa, hogy a hasi elhízást vmi bacik generálják, és azt veti vissza, nem pedig anyagcserét gyorsít, vagy étvágyat csökkent, mint a többi...

2011. jún. 21. 08:40
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja, edzés: 50 perc "gyúrás" közepes szériaszámmal, 20 perc futás padon, és heti 2x szauna.
2011. jún. 21. 08:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én személy szerint csak ajánlani tudom, 11 kilót fogytam vele, különösebb erőfeszítés nélkül :) Mondjuk az igazsághoz hozzá tartozik, hogy mellette én szedtem egy méregtelenítő készítményt is, mert azért így hatásosabb, de sport nekem semmi nem volt, nem igazán az erősségem :) Az étkezésre mondjuk odafigyeltem, de azt sem vittem túlzásba, úgyhogy szerintem egy próbát megér a férjednek is. Sok sikert!
2011. jún. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi;)
2011. jún. 21. 20:36
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó, mennyi idő alatt fogytál le?
2011. jún. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Két és fél hónap :)
2011. júl. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!