Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan szabadulhatok meg az...

Hogyan szabadulhatok meg az utolsó 5 kg-tól? Milyen tabletták, fogyasztószerek váltak be nektek?

Figyelt kérdés

Gondolom sokunk számára ismerős jelenség, hogy a fogyás elkezd stagnálni, mindannak ellenére, hogy továbbra is tartjuk a diétát...


Szigorítani már nem tudok ennél jobban a diétán, a sportolás pedig egészszégügyi okokból kifolyólag nem opció...


Ezért érdekelne, hogy milyen tapasztalataitok vannak a fogyasztószerekkel kapcsolatban? Beválnak? Ha igen, melyik? Mit ajánlanátok?


Előre is köszi! :)



2022. júl. 21. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Nincsenek fogyasztószerek.


Tarts egy szünetet a fogyásban, egyél szintentartó kalóriamennyiséget (legalább annyi ideig, amennyi ideig deficitet tartottál), de ide csak fokozatosan gyere fel. Hagyj időt a szervezetednek, hogy megszokja a jelenlegi helyzetet és megpihenjen. Utána indulj neki az "utolsó" 5 kilónak, bármit is jelentsen ez - lehet, hogy már csak te gondolod úgy, hogy kellene ennyi, valójában pedig már nem.

2022. júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen egészségügyi ok van, hogy a sport nem opció?

Már napi egy óra sétával is lehet nagyon sokat elérni!

2022. júl. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Legalis nincs. Sport meg dieta nelkul offos. Clenbuterol meg ilyesmi gyogyszerek sehithetnek, de nem ajanlom. Foleg sport nelkul.. ugyis szar lesz az eredmeny. Akkor inkabb a +5kg
2022. júl. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy fentebb írtál, ha nem sportolhatsz, akkor sétálj. Ha nem tudsz kimenni, yt-on vannak sétálós edzések. Semmi őrültség, ugrálás, csak helyben sétálás, meg mindenféle láb,meg kéz emelgetések. Bármilyen mozgás segít a fogyásban.

Egyébként én sem hiszem, hogy van olyan betegség, ami miatt egyáltalán nem lehet sportolni semmit, maximum 1-2 oltári ritka betegség. Ha ez a helyzet, az sajnálatos, de a séta akkor is opció.

Fogyasztószerek pedig nincsenek. Amit ilyen néven árulnak, az vagy fosat, vagy illedális drog, vagy nem csinál remmit, csak csökkenti a pénztárcádat.

2022. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Türelem és szigor. Tabletta nincs
2022. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
EGyedül a pénztárcádat fogyasztja le bármilyen "csodaszer".
2022. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Van ami mukodik de csak feketen lehet venni, veszelyes es alapbol nem arra talaltak ki 😃
2022. júl. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
keves evés több mozgás..csodaszer
2022. júl. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Csak a türelem. Nem diéta kell, hanem életmódváltás.


Én már elértem a célom, túl is mentem rajta, és már jó fél éve tartom a súlyom. Semmit nem változtattam az étrendemen, kivéve, hogy beiktattam egy plusz étkezést a kalóriadeficit mennyiségben, így most szintet tartok. Ezt is fokozatosan, pár hét alatt vezettem be.

2022. júl. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 NTBS ***** válasza:
49%
Több mozgás, kevesebb táplálkozás.
2022. júl. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!