Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Thermo Detonator fogyasztószer...

Elzácskaa kérdése:

Thermo Detonator fogyasztószer mozgás+életmódváltás mellett hatásos? Mik a tapasztalatok róla?

Figyelt kérdés
Próbálta már valaki a Grenade Thermo Detonator nevű termékét? Sosem szedtem még ilyesmit, mindig is a híve voltam annak, hogy egészséges, minél tisztább táplálkozással, életmódváltással, és rendszeres mozgással többet érek, mint különféle csodabogyókkal. Ám kezdek elkeseredni, ugyanis több, mint 15 kilót leadtam bő 1 év alatt, még 5-10-et szeretnék, és tapasztalom, hogy kevés súlyból már sokkal nehezebb. (Most vagyok 54-55 kiló körül a 157 centimhez, kb. 70-ről indultam) Körülbelül 1400-1600 kalória között fogyasztok egy nap, leginkább mediterrán diétához áll közel az étrendem, zöldséget, gyümölcsöt, halféléket, szárnyast, tojást, teljes kiőrlésű cuccokat fogyasztok leginkább, emellett sovány tejterméket és vörös húst ritkán, moderált mennyiségben. A szénhidrátokat este igyekszem mellőzni. Ezenkívül mindennap végzek 30-40 perc pilates gyakorlatot,és heti 3-4x alakformáló aerobic edzést vagy kocogást is beiktatok. De egy ideje nem fogyok tovább, csak súlyt tartok, ha meg lejjebb viszem a kalóriát 1000-1200-ra akkor gyenge vagyok, szédülök egész nap, emellett szétszórt, ingerlékeny és feledékeny leszek, meg hát tartok attól hogy később visszahízom, amit leadtam, életvitelszerűen meg nem lehet 1000 kalórián tengődni hosszú távon. Többen is mondják, hogy ne fogyjak tovább, ígyis vékony vagyok, ami a korábbi 70 kilóhoz képest talán igaz lehet, de én úgy érzem, nem az igazi, továbbra is molettnek, nagydarabnak érzem magam, amit utálok. Ezért gondoltam arra hogy a jelenlegi 1500 kalóriás étrendemet, és az edzéseimet megtámogatnám ezzel a szerrel. Ám mivel nagy mennyiségű koffeint tartalmaz, nem tudom, hogy bevállaljam-e, mert alapból megiszom 2 kávét naponta, anélkül összeesek. Meg nem tudom, okoz-e olyan panaszokat, mint hasmenés, szédülés, (elég érzékeny a gyomrom és az idegrendszerem is) illetve ha már nem szedem, elvonási tüneteket. Szóval aki már próbálta, írja le a tapasztalatait. Köszi!

2021. dec. 6. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:
80%

A hülye fogyasztószer miatt majdnem nem olvastam végig, amit írtál, és csak idenyomtam vona egy 🤦🏼‍♀️-t.

De örülök, hogy elolvastam, mert kiderült, hogy mindent jól csinálsz, csak a súlyzós edzés hiányzik. Ezzel tudsz még alakítani, nem biztos, hogy fogynod kéne. De ha kellene is, már nehéz lesz. Nem tudom mennyi idő alatt sikerült ezt lefogynod (amúgy hatalmas gratula), de a leírtak alapján úgy gondolom, hogy helyesen csináltad, és igénybe vehetett jó pár - akár 6 - hónapot.

Ez azt jelentené, hogy már nagyon régóta vagy kalóriadeficitben, és a szervezeted ehhez alkalmazkodott, lejjebb ment az alapanyagcseréd, tehát az eddigi deficit már nem akkora.

Ha te is úgy gondolod, hogy ez így van, akkor esetleg nézz utána a fordított diétának (reverse diet), aminek nagyon röviden és leegyszerűsítve az a lényege, hogy csökkentés helyett épphogy emeled a kalóriákat, de nagyon nagyon lassan, amíg el nem éred, hogy újra normál szinten legyen az alapanyagcseréd, és újra elkezdhess egy kalóriadeficitet.


De a fogyasztószereket mindenképp hagyd ki ebből, teljesen feleslegesek, egy részük még veszélyes is.

2021. dec. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!