Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek a STACKER 4...

Mi a véleményetek a STACKER 4 EURO zsírégetőről? Milyen a hatása?

Figyelt kérdés

Próbáltam már sok féle pörgetőt, mostanában sima 300mg os koffein kapszulát szedek, de már nem olyan mint régen. Keresek egy olyan pörgetőt ami tényleg hat és érdemes megpróbálni. Aki ezt amit belinkeltem próbálta már, mit tapasztalt? Milyen érzés? Esetleg ha tudtok jobb vagy erősebb dolgot ajánlani (ami legális) azt megköszönném!

Ez az a készítmény amiről szó van:

[link]



2023. ápr. 15. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
"300mg os koffein kapszulát szedek, de már nem olyan mint régen" :D :D És mondjuk néhány eszpresszó? :)
2023. ápr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én majd 8000 Ft-ért biztos nem vennék ilyet. Javaslom a presszó kávét, és a fekete teát:)
2023. ápr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit vársz egy "zsírégető" szertől? Amiket használtál azokkal milyen eredményt értél el?
2023. ápr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább az étkezéseden változtass mindenféle pörgető helyett. Akármennyire legális, okozhat egészségügyi gondokat. Ellenben a normális étkezés, mozgás nem jár egészségügyi kockázattal, inkább előnnyel.
2023. ápr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!