Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Véleményt szeretnék kérni a...

Véleményt szeretnék kérni a CLG testsúlycsökkentő kapszuláról, amit Nyári Darinka színésznővel reklámoznak. Van már róla tapasztalata valakinek? Mielőtt rendelnék szeretnék róla olyan véleményt is hallani, aki nem fizetett reklámban szerepel.

Figyelt kérdés

#fogyasztószer #Nyári Darinka
2023. máj. 15. 09:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tudományosan egyelőre nem bizonyított, hogy bármi hatása lenne. Állatkísérleteknél tapasztaltak némi hatást, viszont az embereknél való tesztelésnél a független vizsgálatok minimális, vagy épp semmi hatást nem mutattak ki a placebohoz képest. (A hatóanyagnak néztem utána, ami a HCA, nem a konkrét kiegészítőnek.)
2023. máj. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ott van Norbert balhéja , évek óta mondták hogy csaló mert a termékek zöme eredeti gyári cucc amire saját matricát tesz csak emiatt 4x annyi . A péksége ami saját receptes .
2023. máj. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Testsúlycsökkentő kapszula nem létezik, így ez is csak átverés.
2023. máj. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
A páromnak rendeltem 2 dobozzal a vitalnatural.hu webáruházból. Még csak pár napja szedi, kiváncsi leszek. Leadhatna ő is 10 kilót, mint a Darinka.
2023. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4-es!

Nem akarlak elkeseríteni, de kidobott pénz volt.

2023. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Szedtem 3 hétig a kapszulát, úgy éreztem éhesebb vagyok mint korábban ezért mérgembe kidobtam pár kapszulával a dobozt. Aztán hamar rájöttem, hogy az emésztésemet iszonyúan rendbe tette, mióta nem szedem még inkább tudok enni... Amikor szedtem éreztem, hogy a szervezetem folyamatosan dolgozik,valamelyik gyógynövény iszonyú erősen tolja. Bár sokkal fáradtabb voltam, éreztem a belső aktivitást.

Sokat szoktam biciklizni, de a kapszula szedése alatt úgy éreztem, hogy megeszi az izmaimat valami és nem megy a fizikai aktivitás.

Ma újra veszek kapszulát, mert már megbántam, hogy kidobtam. Ha fogyást nem is hoz nekem abban biztos vagyok, hogy átmozgatja és kipucolja a belső szerveimet és nem úgy hogy hasmenést okoz. Később elmondom nektek mire juttottam vele.

2023. jún. 10. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Van már valami eredmény ?
2023. júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
6. Ez vagyva marhaságnak tűnik, bocsi ;-)
2023. szept. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
#6 Értél el valami eredményt ?
2023. szept. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ami nekem bejött kapszulakból az sd36.annal vettem észre H nem vagyok éhes.ami még jó a toman diet.csak viszont drága és tartani kell.ami még bejött a tojás diéta. Most nem szedek egyébként semmit csak járok egy jó ideje spinningre és odafigyelek a kajára nem feltétlen kell kapszulákat bármit venni minden nap kell sportolni vagy futni és odafigyelni a kajára.
febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!