Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Miért jönnek fel a kilók? Mit...

Miért jönnek fel a kilók? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hónapja járok erobikra. Régebben is jártam, de csak híztam..

Most is ez a helyzet. Bár a külsőmön látszik, hogy fogytam, mert lógnak a nadrágaim, meg kisebb lett a hasam (: De egyre több kg vagyok:s Már 2 kg-t hiztam :/

Pedig 6 után nem eszek.

Mit tanácsolnátok, hogy ne hizzak kgba?


2010. okt. 14. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Elkezdtél sportolni, ezért formásodsz, a súlyod nől. Közben a sport hatására a zsír ég, ezért az alakod szeb lesz. Mi ezzel a probléma?
2010. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nem hízás, hanem izmot szedsz fel magadra! Csak így tovább!
2010. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az, hogy szinten minden nap mérem magam.. És zavar, hogy egyre több kiló vagyok.Tudom, hogy az izom nehezebb mint a zsír. De akkor is zavar..
2010. okt. 14. 20:53
 4/9 anonim ***** válasza:

"Az, hogy szinten minden nap mérem magam.. És zavar, hogy egyre több kiló vagyok.Tudom, hogy az izom nehezebb mint a zsír. De akkor is zavar.."


Akkor a randin ne áruld el a súlyodat, csak vedd fel a miniszoknyát! ;)

2010. okt. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
dobd ki a mérleget b+ és nézegesd a tükröt ;), ha formásodsz és leesnek rólad a gatyák, akkor mi szart érdekel mennyit mutat a mérleg????
2010. okt. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Be kell állítani azt a mérleget, hogy mutasson mindig 40 kg-ot és nincs gond. :D Komolyan ez legyen az életben a legnagyobb problémád!
2010. okt. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez akkora nagy hulyeseg -.- en 157 cm-rel voltam 65 kg-m Most azt gondolnad egy balna voltam pedig nem csupan eros vaskos alkatu voltam es korte alkat (15 l) Persze azert engem is zavart az nem tom hany kg felesleg ami rajtam volt mert sose mentem strandra amibol elegem lett.


Elkezdtem Sportolni dietazni..es 57 kg lettem 157 cm...

Es ha hiszed ha nem nem voltam kover sot meg a batyjam cinkelt is amikor mondtam neki hogy tovabb dietazom hogy hova ma e gebe...Es igaza volt mert en is szerettem tukorbe nezni folyton a tukroket kerestem mindenhol XD ...Jol neztem ki nem voltam kover es 157 cm 57 kg-al Szal nem a merleg diktalja az iramot hanem a tukor ;) Meg a visszajelzesek...De megjobban ahogyan te erzed jol magad ;) ha en tudtam 157 cm-rel 57 kg-al dogos lenni akkor neked is sikerulhet dobd ki azt a merleget....S vegyel tukroket ;) XD

2010. okt. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Venni kell hélium lufikat, aztán néha szippantgatni belőle. Mindjárt könnyebb leszel. :D:D:D
2010. okt. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Böse ***** válasza:

Mi a célod, kevesebbet mutasson a mérleg vagy jobban akarsz kinézni? Ha az előbbi akkor fél lábbal állj a mérlegre. Ha az utóbbi, akkor a probléma??

6 után is egyél, húst, meg zöldséget!

Teljesen normális hogy ha elkezdesz sportolni, akkor felszedsz valamennyi izmot, legalább lesz valami normális alakod...

2010. okt. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!