Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 19 éves lány. Sokféle képen...

19 éves lány. Sokféle képen próbáltam leadni 10kg-ot, nem kellene többet, megelégednék ennyivel, sajnos ha keveset vagy semmit nem eszek, a mellem lemegy, és ennyi, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Olvastam többféle gyógyszerről és masszázsövről! Szeretnék ötleteket és tapasztalatokat olvasni, mindenféle érdekel!?
2011. júl. 12. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
van egy csodaszer, úgy hívják, hogy sport..ha azzal nem megy a fogyás, akkor menj orvoshoz és kivizsgál
2011. júl. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
44%
hallottam a francia Dukan-diétáról. elvileg nagyon hatásos, érdemes kipróbálni! olvass utána. hajrá!
2011. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
37%
Mindennap kocogj sokat, a lényeg, hogy ízzadj. Aztán edzés után igyál sok folyadékot (azt lehet közbe is pláne ilyen melegbe) és a futás után 1 óráig ne egyél semmiképp. Utána egyél rendesen de mértékkel. Ha éhes vagy csak annyit egyél, hogy ne legyél nagyon éhes. Ne legyél fent este sokáig és vacsorázz 16 vagy 18-kor és utána már ne egyél. Sztem ezek hatásoksak...
2011. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A diéta hülyeség, mert ha abbahagyod, akkor többet hízol vissza, mint amennyit leadtál. Tapasztalatból beszélek. Én is ilyen problémával küszködöm, nekem a mozgás segít. Heti kb. 3szor megcsinálok egy egy órás intenzív tornát, mellette kevesebbet eszek, nincs nasi. Pár nap után meglátszott az eredmény. Tatarek Rezső zsírégető tornáját tudom ajánlani: halálos de hatásos!
2011. júl. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tökéletes alakot lehet szerezni egy kis fitness-el! Ne higgy a "masszázsövekben" biztos kényelmes de nem hasznos csodaszerek pedig nincsenek! Elmész a Scitec-be vagy a Biotech-be ott megmondják milyen zsírégető lenne jó neked és kész. (a zsírégető csak akkor jó ha mozogsz mivel elősegíti hogy a szervezet a zsírokat gyorsabban felhasználja) ja és egyél rendesen csak mozogj is!
2011. júl. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
37%
a melleden is zsírréteg van, azért fogysz belőle. inkább örülj, hogy lemegy az az undorító hájréted a csöcsödről
2011. aug. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az utolsó kommentelő elég lapos komplexusos lány lehet...a mell nagyrésze elmondom zsír!!és ha szép lapos hasa lesz de null melle akkor többet vesztett mint nyert...


a decatlonban lehet kapni 2000ért övet abban sportolj,

és akkor onnan megy majd le ;)

2011. szept. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!