Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A Hellburner nevű zsírégetőről...

A Hellburner nevű zsírégetőről vannak tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyen zsírégetőtől nagy csodát nem kell várni. Egy ilyen termék annál hatásos, aki már amúgy is olyan életvitelt él, hogy szálkás és ez segít neki még 1-2% ot, hogy szálkásodjon.
2010. okt. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A mozgás a legjobb zsírégető
2010. nov. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat! De nem egészen erre vonatkozott a kérdés!
2010. nov. 5. 01:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet az enyém sem lesz pontos. Erről még nem hallottam, és régen egy FatBurner nevű készítményt szedtem, amit a testedzők szoktak. Nekem hatásos volt, mert sport közben megnövelte a testhőmet, és izzadtam le a zsírokat.. .) Lehet ez is hasonló lehet!
2010. nov. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Erre nem fogsz sose rendes választ kapni. Mert van, aki profi sportoló és leírja, hogy ettől extraszálkás lett és nagyon tuti, a másik meg tök kövér és neki semmit se ért.
2010. nov. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Tudni kell az ilyen brutálisan erős thermogenikus cuccokról, hogy mindentől függetlenül égetik a zsirt (nem az izzadság által). Persze a hatékonyság függ az étkezéstől (nem a mozgástól). Ha éhgyomorra szeded és vigyázol, hogy nem egyél dobostortát zsiroskenyérrel, fogyni fogsz. Fontos, hogy huzamosabb ideig nem szabad szedni. Ismeretségi körben irodában ülő emberkék -20, -30 kg dobtak le 2-3 hónap alatt. És még valami: bármennyit mozoghatsz, ha nem változtatsz az étrendeden, akkor a belsőszervi zsirod, soha az életben nem fog lemenni.
2010. dec. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nos, kipróbáltam és nagyon durva. Sok fehérjés, kevés szénhidrátos, kevés zsíros étkezéssel napi 30-40 dkg zsír megy le. Ez kb 10 kg/hó nálam, úgy hogy benne volt karácsony is és nem sportoltam semmit.
2010. dec. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Napi 30-40 dkg az zsir es izom. Mivel nem viszel be annyi kaloriat amennyire szukseged lenne. Ez a termek nagyon csokkenti az ehsegerzetet.
2012. okt. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

HellBurner nagyon durva edzés mellet , és normális étrend mellet! De vigyázni kell mert nem szabad bevenni akárkinek.


Ne fogyassza a HELLBURNER-t ismert panaszok esetén: magas vagy alacsony vérnyomás, szívroham, szívritmuszavar, szív-, máj, vese-, pajzsmirigybetegségek, visszatérő fejfájás, szorongásos állapot, depresszió, epilepszia, pszichés zavarok, cukorbetegség, pánikrohamok, vizelési problémák, megnagyobbodott prosztata, szürke hályog, vagy MAO-csökkentő, antidepresszánsok, aszpirin, szteroidmentes elvonási-tünet csökkentő szerek, fenilefrint tartalmazó termékek, efedrin, pseudoefedrin, vagy más gyógyszerek fogyasztása esetén.

2013. márc. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tomzika40 válasza:

Totál ütős cucc volt! Kár h nem gyártják már.

Én rendszeresen edzettem, gyúrás + heti 3 kardio. Mellé a Hellburner és egy kis odafigyelés a kajákkal tényleg csodákra volt képes.

Reggel 2 kapszula, és pörögtem tőle ebédig rendesen. Fejben is pörgetett meg testben is. Edzés előtt ha lagymatag voltam szintén kettőt bevettem és 2 órán keresztül széttéptem a vasakat tőle. Csak arra kell vigyázni h lefekvés előtt 4-5 órával ne vedd be, mert tutira nem tudsz tőle elaludni.

2015. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!