Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Slim trim tapasztalatok?

Slim trim tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A Reductil utódja állítólag. Ha esetleg szedte már valaki, akkor megosztaná velem a tapasztalatait? Mo-on kapható hivatalosan, azaz orvosnak kell felírnia?

Nem véletlenül kérdezem (korábban diabetológus javasolta a Reductilt, szedtem is, csak betiltották), ezért a sportolj, kalóriát számolj válaszokat kérem most mellőzni! Kizárólag a fenti gyógyszer tapasztalatai érdekelnek. Köszönöm!


2011. szept. 26. 10:41
 1/5 anonim válasza:

Szia.

Nem vényköteles az internetről simán rendelhetsz (mondjuk elég gáz hogy annyi a postaköltség mint maga a termék!)és azt gondolom ,hogy ettől még lehet "hivatalos" bár ez lehet hogy csak az én naivitásom :D! Én hétfőn kezdem és szívesen leírom neked a tapasztalataimat.

2011. okt. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kérlek, írd majd meg feltétlenül a tapasztalataidat :)
2011. okt. 16. 14:59
 3/5 anonim válasza:

Szia!

végülis csak ma vettem be az elsőt, tegnap ért ide.

Hát nem tudom lehet hogy csak beképzelem de én már most érzem a szájszárasságot :D ( nagyon akarom ,hogy hasson ) reggel 9 körül vettem be . napi egyet fogok szedni .és egyelőre csak egy levelet vettem (10db) aztán ha ugy érzem vagy ugy látom , hogy hatásos akkor rendelek még. azt mondják , hogy egy hét után mérjem magam :D kezdő suly :67,5 kg remélem mire eelfogy azért egy két kilo lemegy már attol is nagyon boldog lennék ha pedig több akkor ... :D

2011. okt. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, várom a többi jó hírt is majd :) Sok sikert!
2011. okt. 21. 21:02
 5/5 anonim válasza:
2 nap alatt 1,5kg(nem bírtam ki ,hogy ne mérjem meg magam ) ez nagyon durva.(ez sajna nem zsír ) nem is eszem egyátalán nem vagyok éhes egy kicsit sem és nagyon jó érzés hogy nincs lelkiismeretfurdalásom ,hogy folyton zabálok még van 7 szemem, igazából 60kg lenne a cél dehát ez a 7 szem arra sajna nem elég erre gondolhattam volna mikor csak azt egy levelet rendeletem.
2011. okt. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!