Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek az ADIPEX...

Mi a véleményetek az ADIPEX RETARD-ról? Van-e valakinek tapasztalata evvel kapcsolatban? Vagy van-e valami hasonló, kevésbé drasztikus fogyasztó szer?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. okt. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legjobb fogyasztószer ez a varázsszó: "Köszönöm, nem vagyok éhes"
2010. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 10 napja szedem. Én is féltam tőle, a mellékhatások miatt, viszont a szájszáradáson kívül nincs semmi bajom tőle. Sokat iszok mellette, és keveset eszek. Reggelre ált. joghurt, ebédre bármilyen főtt kaja és ennyi. Nem kívánom a kaját.
2010. okt. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én por formájában szedtem 15 napig! Semmi, azaz semmi eredménye nem volt, még mellékhatás sem jelentkezett. 4 napja számolom a kalóriákat és mozgok, na ennek már van hatása!!
2010. okt. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon régen szedtem , talán tíz éve. Két hétig. Folyton remegtem tőle..., viszont hatásos volt.
2010. okt. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!