Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen tabletták vannak ami...

Milyen tabletták vannak ami nagy mértékben hasonlít a Reductilhez?

Figyelt kérdés
Tudom hogy betiltották,ezért érdekelne hogy milyen hasonló tabletták vannak aminek ugyanaz vagy legalábbis nagy mértékben hasonló a hatóanyaga mint a Reductilnek. SOS. Akik fikáznak kiméljenek. Köszönöm.
2010. nov. 10. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
szőlőcukor.....2-3 szemet kell belőle bevenni minden 5 km futás után, bő vízzel...;)
2010. nov. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem erre voltam kiváncsi. szórakozz máshol mással ha nem tudod lekötni a fölös energiád.
2010. nov. 10. 19:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is szedtem korábban Reductilt, nekem jók voltak a tapasztalataim (fogytam) és nem éreztem mellékhatásokat. Mondjuk a pénztárcám is fogyott tőle:)

Az EMA minden sibutramin tartalmú gyógyszer forgalmazását megtiltani javasolta az EU tagállamok területén. Tehát ilyen hatóanyagú szert nagy valószínűséggel nem lehet (legálisan) beszerezni. Itt elég pontosan leírtak mindent:

[link]

2010. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. akkor már sehol nem tudnám beszerezni? :( pedig nagyon kellene valahonnan,de ezek szerint hiába van Szlovák ill Angliában ismerősöm ott sem lehet már kapni.
2010. nov. 10. 20:04
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Nagyon úgy néz ki, hogy nem...

Én most megint fogyózok. Véletlenül találtam a neten a Hoodia P57 kapszulát. Ez arra jó, hogy ne legyen kínzó éhségérzet. Itt ezen az oldalon is már sokan véleményezték, szidták, dicsérték. Úgy döntöttem, hogy kipróbálom, az ára csak töredéke ugyanolyan mennyiségű Reductilnak. Mikor elkezdtem szedni (napi 1 db), felírtam az induló súlyomat, ami 97,8 kg volt. Most tartok a 16. kapszulánál és ma reggel 92,4 kg voltam. Persze korántsem eszem annyit, mint régen és egyelőre kihagyom a kenyérfélét és a cukrot. Én ezzel a tempóval meg vagyok elégedve.

Nem azt mondom, hogy 100%-osan a P57 érdeme a fogyás (elég, ha hiszek benne:), nyilván az étrend módosítás is fontos volt.

Ezen az oldalon (is) olvashatsz róla: www.fogyi.ws

Nekem egy próbát megért.:)

2010. nov. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszii :) gratula neked és kitartás. azt hiszem kipróbálom én :)
2010. nov. 10. 21:20
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja igen,nekem is olyan tablettára lenne szükségem ami az éhségérzetet csökkenti és ezáltal kevesebbet is eszem. ezek szerint akkor ez egy ilyen készítmény.
2010. nov. 10. 21:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Pai you go. nem hittem volna, hiszen 14évet húztam le az élsportban, de a pici babám mellett nincs időm elmenni. Ezt kipróbáltam 8kg-ot fogytam-2 hét alatt, 2 jött vissza a fél év alatt. Maximálisan elveszi az étvágyat, ami ilyesztő volt, én ezért hagytam abba. Hátránya, hogy csak ez első kúra hatásos, a többi már nem igazán állítólag, fejfájás, szomjúság, álmatlanság előfordulhat.
2010. nov. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!