Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Próbáltátok már a 30 days...

Próbáltátok már a 30 days fogyókúrás tabletta szedését, vagy ez megint hülyeség a sok közül?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
a fogyis tabletták mellé mozogni is kellene, és normális értrendet megtartani! nem lennének kövér emberek, ha csak_a_tablettáktól le lehetne fogyni...
2010. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Így gondolom én is.D

Köszi a választ!-)

2010. nov. 14. 21:03
 3/11 anonim ***** válasza:
viszont, ha ezek megvannak, akkor segíthetnek a zsírégető tabik!
2010. nov. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

De ha ezek megvannak, akkor meg mi a tablettákra?

(nem vagyok se mellettük, se ellenük, sokszor gondolkodtam rajtuk én is, de még nem próbáltam egyet sem, mindig arra gondolok, valszeg valaki jól jár, hogy a sok hiszékeny embert lehúzza, de haszna nem sok van... nem tudom)

2010. nov. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
első sorban kimaradt 1 szó, szóval azt akartam, mi szükség a tablettákra?
2010. nov. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Az a helyzet,hogy egyetértek az előttem szólókkal, viszont az a helyzet,hogy én gyakorlott fogyózó vagyok,7 éve csinálom,most 2 hónapja eddzem de inkább kocogok,ha nem akkor szaunázom, és odafigyelek a kajálásomra (tudom mit beszélek, 24 kilót fogytam),viszont a bajom az,hogy a hasam még mindig nem az igazi és nem is lesz,szóval elég nagy.Namost ez a 30 days arra lenne való,hogy ezt segítse megszüntetni,vettem én is, szedtem vagy 10 napig,de mondhatom semmi hatása nincs.Ugyhogy abba is hagytam,igen elment tőle a kedvem.Most azért kiegészítésként próbálok ki néhány teát.
2010. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
73%

Na szóval, hogy a kérdésedre is kapj választ, ne csak hülyeségeket! Próbáld ki a következőket:


- 30 Days

- Zeatax Rágótabletta

- Fogyi Tea

- Szűz Tea


Én hónapok óta használok 30 days-t! és kb fél év alatt 18 kg-ot fogytam! nem mozogtam semmit, mert azt nagyon rühellem, csak diéta, és "fogyasztószerek" és a 30 days tényleg jó, ha mellette megvan a diéta is... azaz rásegít úgymond! Ha nem akarsz sportolni, mert nem az a típus vagy, akkor ne erőltesd ami nem megy... ha komoly fogyókúrát akarsz, akkor fullos diéta, és fogyasztószerek! persze ha szeretsz sportolni, akkor az is természetesen, de nem létfontosságú dolog! erre vagyok az élő példa :D nulla mozgással közel -20 kg mínusz, és elhihetitek, hogy nem haltam bele! élek, és virulok :D


Meg nem értem az előttem lévő hozzászólókat, ha fingjuk nincs a kérdés megválaszolásáról, akkor minek irkálnak be hülyeségeket! remélem segítettem!

2010. nov. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én biztosan nem írtam hülyeséget bocsi, ez a tapasztalatom és kész.Az tuti,hogy úgy lehet legjobban lefogyni,ha alig eszel valamit, akár mozgás nélkül is, én is úgy fogytam le fél év alatt 24 kilót. És akkor még azt gondoltam,hogy kiráz a hideg ha sportolnom kéne.Viszont a 6-7 év alatt annyira megcsömörlöttem az örökös koplalástól,hogy gondoltam mégiscsak megkéne próbálnom a mozgást, és mostmár lassan ott tartok,hogy hiányzik ha este nem megyek futni,bár folyamatában még nem bírom,de ahhoz képest,hogy alig bírtam az elején 10 métert futni,nagyon sokat fejlődtem.Tehát szerintem azért érdemes megpróbálni, persze ez is csak teljes diétával fogyaszt, legfeljebb ettől egészségesebb leszel.
2010. nov. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ja még annyit,hogy így az esti 40 perc lótás-futás, utána 30 perc kemény izzasztó szauna és napi 3 fogyis tea+zabkorpa tabletta és zöldségzabálás mellett sem fogyok. (persze néha-néha van egy kis kilengés: dió v. gyümölcsjoghurt és hasonlók,ugyhogy ezzel el is szúrom az egészet)
2010. nov. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

- 30 Days

- Zeatax Rágótabletta

- Fogyi Tea

- Szűz Tea

GRATULÁLOK!

Te Beteg vagy!

Minden elismerésem a tiéd a -18 kilóhoz, De meg akarsz halni?

Én is küszködök a súlyommal már nagyon rég óta, és igen fiatalabb koromban én is beszedtem mind sz@rt csak hogy fogyhassak.De hál' istennek ezt kinőttem! Van némi fogalmad arról hogy többet ártasz a szervezetednek!Gondolod, hogy amit ezek a bogyók csinálnak természetes biológiai folyamatok?

2010. dec. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!