Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik éhségcsökkentő tabletta...

Melyik éhségcsökkentő tabletta a leghatékonyabb?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Ez tényleg a legjobb ,viszont iszonyú a mellékhatása :szívdobogás ,szájszárazság ,ingerlékenység ,halucináció,májkárosodás....
2010. nov. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden gyogszernek van mellékhatása,olvass csak el egy egyszerű fájdalom és lázcsilapitót.Abbol is rá kell jönni hogy kinek mi az ami jó.Lehet egyik ember rosszul van tőle a másiknak semmi baja.Szerintem elég hamar kiderül ha nem válik be és akkor abba kell hagyni.Egy probát megér!
2010. nov. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nagyon sok embernek bevállt! Viszont amikor én vettem magamnak 3 levéllel borzalmas volt..az igaz hogy nemvoltam tőle éhes de konkrétan az egész külvilágot alig érzékeltem úgy szédültem aztán ez átment iszonyatos ingerlékenységbe és így telt el fölöttem egy hét. Gondoltam majd hozzászokom talán az elején ilyen drasztikus de nem sajna nekem nem vállt be. Van a homeopátiás Cefamadar jó drágán na azt is nagyon sok ismerősöm megvette köztük én is :) és egyöntetűen az volt a tapasztalat hogy éhesebbek vagyunk vele mint nélküle :) Én most rostkészítményt kezdtem el enni ( nem fogyás céljából) sok folyadékot kell ráinni és azt vettem észre iszonyatosan eltelít órákra bár mondták is hogy ez is jó fogyókurára hát tényleg :)
2010. nov. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Bocsi az előzö vagyok és az adipexről írtam csak az kimaradt :) azért sok sikert ha kipróbálnád....de szerintem egy levelet vegyél csak először nehogy fölöslegesen vásárolj be....amugy nyugi nagyon kevés embernél mutatkoznak a mellékhatások!
2010. nov. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én még nem találkoztam ilyennel. Ami tényleg hatásos lenne! Amit én kipróbáltam attól csak híztam , de nem csak én mások is sajnos!
2010. nov. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
www.foreverliving.com - és segitek ha irsz a ginsenguz@t-online.hu-ra. 15 kg-ot fogytam, 10-et tudom tartani.
2010. nov. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
A forever living tényleg jó, és egészséges is :)
2010. nov. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Csak semmi tabletta.

Kevés energiát tartalmazó zöldség és gyümölcs.

100 évig élsz egészségesen

Ja és Milchprodukte.

Mljecsni proizvodi.

Tejtermékek végtelenül

2010. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nem létezik jó éhségcsökkentő. Mind megzazarja a hormonrendszert, s csodálkozol, hogy mitől vannak olyan problémáid amik soha nem voltak eddig.
2010. nov. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Én is megpróbáltam egyszer szedni - pedig nem is kellene- de nem hat.

Illetve hat, a mellékhatásaival.

Akarat, kitartás, odafigyelés. Ez bejött.

2010. nov. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!