Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A speed-től mért fogynak le...

A speed-től mért fogynak le így az emberek? Rendszeresen használja kvázi minden nap, így keveset eszik? Vagy hatással van az emésztésre, akár heti egy használattól?

Figyelt kérdés
Ui.: Kizárólag érdeklődők!
2011. jan. 2. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ahhoz minden nap használni. Tegyük fel, használod egyszer, ez kb. 2-3 napra elveszi az étvágyadat. Utána ugyan visszajön, de addigra már összeszűkül a gyomrod, alig bírsz enni. Aztán megint jön a hétvége és te ismét élsz vele... Sajnos igen, nagyon sokat lehet vele fogyni, ismerek olyat, aki ezzel tette tönkre magát. :(
2011. jan. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Jah, és bizonyos antidepresszánsok is ilyenek, iszonyatosan elveszik az étvágyat, sok sztár ezzel fogy le, mivel nekik (főleg az USA-ban) gyakorlatilag munkaköri kötelességük depressziósnak lenni (pl. popsztárok), totál legálisan gyógyszerhez jutnak, és ezek olyanok, hogy szó szerint nem kívánsz semmilyen ételt, még a gyomrod sem korog stb.
2011. jan. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az bizonyított tény, hogy egyszeri használat 2-3 napra elveszi az étvágyat?
2011. jan. 2. 10:48
 4/8 A kérdező kommentje:
Hallottam olyanról, hogy a testépítők egy része él a gyorssal, mert nagyobb teljesítő képességük lesz! Nem tudom, hogy igaz e, mert ugye ha nem esznek energiájuk sincs! Tévedek?
2011. jan. 2. 10:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is elveszi az étvágyat és nagyon pörögsz tőle = gondolom mindent felpörget és akkor az anyagcserét is?
2011. jan. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, mindent felpörget és mivel nem vagy fáradt, így simán van energiád a tanulásra is. Állítólag érettségi előtt vagy vizsgaidőszakban is sokan élnek vele.
2011. jan. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a speed alapjáraton pörget, ergo mindenféleképpen mozgásigényed lesz...plusz...tény h elveszi az étvágyadat durván két napra...arra a napra, másnapra...esetlegesen harmadnapra...a gyomrod kiborul tőle...


van/volt egy testépítő ismerősöm...bnőjének (és nekem is ajánlotta) antidepresszánst adott, aminek zsírégető hatása volt...csajszinak olyan feneke lett h nem tudjátok elképzelni...igaz mellette keményen diétázott is...mozogni kevesebbet mozgott..popsi kerek kemény, de még bőven fogható állapotban...azt hiszem minden nő és férfi ilyenről álmodik:)

22L

2011. jan. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én 2 hónapja minden hétvégén vagy második hétvégén gyorsozok bulik előtt, és 8kg-ot fogytam. Úgy, hogy csak hétvégén nem eszem(vagy csak 1-2falatot) , a hét többi napján zabálok konkrétan..szóval akaratlanul ment le ez a 8kg
2016. máj. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!