Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A stanazolol milyen hatással...

A stanazolol milyen hatással lenne rám? 15 éves vagyok 105kg már rendszeresen edzek 1 hónapja keveset eszek de a kg nem mozdul lefele. Milyen mellékhatásai lehetnek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

15 évesen???

Az ég világon minden, a hirtelen szívmegállástól az impotenciáig, a fogyást kivéve. A májad alapból szétcseszi. Szép sárga leszel, úgy fogsz kinézni, mint egy sütőtök.


Figyelj, te se véletlen lettél 105 kiló, úgyhogy nem a csodaszarokhoz kell először nyúlni.


Ez meg szteroid, vagyis tömegnövelő.

Ember!!!!


Bocs....

Te gyerek, te!! Minek ez neked???

2011. máj. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

lepotyognak a heréid.

Na nem lepotyognak, csak visszafejlődnek földimogyoró nagyságúra. és pont ilyen kevéssé is fognak működni.

2011. máj. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ott a kulcs, hogy keveset eszel..

Írd le egy napi étrended légyszíves.

2011. máj. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

reggel: péksütemény tea

ebéd: főt étel

Vacsora:főt étel de csak minimális mennyiség

am meg allergiás gyógyszer miatt híztam meg...

2011. máj. 16. 18:41
 5/11 anonim válasza:
Lány vagy vagy fiú?
2011. máj. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
fiu
2011. máj. 16. 18:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Ennyi aggyal ("főt étel") először olvass utána, mit is csinálsz. A stanzol izomépítő szer, fogyókúrához nem ajánlható. Csak már évek óta rendeszeresen testépítő, és továbbfejlődni képtelen sportolóknak lehet "alternatíva".
2011. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ha gondolod írhatsz e-mailt én is épp fogyókúrában vagyok.címem:barevel@freemail.hu
2011. máj. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15 evesen ne kezdjel szteroidozni...ha mar mindenkeppen szedni akarsz valamit akkor maradj meg az egeszseg hataran es kezdj el protein turmixokat inni etkezes helyett ne mellett...a winstrolt magaban amugy sem szoktak szedni...kicsi vagy te meg az ilyen cuccokhoz es nem ertesz hozzajuk ezert csak karokat okozol a szervezetedben
2011. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A stani kis mértékben aromatizálódik, ezért az impotenciától, hereleeséstől, csöcsösödéstől nem kell tartanod, max provival levezeted a kúrát.

Májadat szétb@ssza valamilyen szinten, de nem annyira hogy ne regenerálódjon, kis legalon mehet mellé, de a dolognak van szépséghibája:

1) Eredetit sehol nem fogsz találni

2) Rohadtul sokáig kellene szedned, hogy legyen hatása (mellé normálisan kellene kajálnod, és csak akkor tudnád használni, ha tömegelnél)

3) Fogyni nem fogsz tőle, mivel a antikatabolikus szteroid, tehát az izmaid lebontását gátolja, illetve a proteinszintézist segítni.

4) Vízhajtó hatású, úgy fognak ropogni az ízületeid, mint egy vénasszonynak, és a vesédet is széptb@ssza, ha nem iszol elég vizet.


Nem is értem, hogy minek akarod használni, gondolom nincs jelentős izomtömeged, és 4-5 éves edzésmúltad, akkor meg full felesleges.

2011. máj. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!