Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Acai Berry Thin - szerintetek...

Acai Berry Thin - szerintetek működik?

Figyelt kérdés
Gondolom sokan tévednek, találnak rá az Acai berry thing-re a www.emilyblogja.com-ról! Ha jobban megnézitek az oldalt, nem lehet hozzászólni, vagy is ki van alakítva a hosszá szólás rész, csak ha hozzászólsz nem történik majd semmi (gondolod magadban biztos csak nekem rossz, mert más hszek vannak [kamu]), nincsenek régebbi bejegyzések hmmm, emily azért hogy közzé tegye a sikertörténetét, regisztrált egy .com os domain nevet, érdekes nem? :) Utolsó bejegyzés: 2011. Január 5, Szerda az oldalon, de már 2010.12.18 óta vannak hozzászólások, és csak ez az egy bejegyzés van... nagyon érdekes - Ti mit gondoltok erről? - Mert én azt, hogy ezt az oldalt is a gyártó csinálta, mert a kommentek meggyőzőek, és sok ember bedől, ha esetleg a tv-be nem volt hatásos..
2011. jan. 5. 03:06
 1/4 anonim ***** válasza:
1000x le lett már írva,hogy kamu.Naiv,hozzá nemértő és lusta embereket lehet csak ilyesmivel becsapni.
2011. jan. 5. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én megvettem és hatásos igaz nem 20 kilótt fogytam de 7 kilót igen
2011. jan. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én ezt fogom kipróbálni, jobbnak tűnik és olcsóbb is, valamint tuti megkapom az árut:

[link]

2011. jan. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg változtassatok életmódot! ha fent akarod tartani a súlyodat úgyis újra meg újra vissza kell térned a termékhez. hagyd ki a fehér lisztet és a cukrot és próbálj meg mozogni. garantáltan lefogysz! én 18 kg ot fogytam így le-54kgra, de így mondhatni kissé túl sovány lettem..ez 4 éve volt.. most 59-60 vagyok, teljesen ideális a magasságomhoz-168,5, 29 éves-
2012. jan. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!