Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van-e tapasztalata a hírdetett...

Van-e tapasztalata a hírdetett fogyókúrás turmixal (A NEVÉT NEM ÍRHATOM KI) kapcsolatban valakinek? Ha van kérem osszátok meg velem.

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 20:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A klasszikus diéta


A klasszikus diéta két hétig tart. Az első napon végzett béltisztítás után csak a testmagasság alapján kiszámított mennyiségű fehérjeturmix fogyasztása engedélyezett. E mellé lehetőleg otthon készített zöldségleves lúgosító hatású levét és antioxidáns vitaminokat kell fogyasztani. Különösen fontos, hogy a kúra alatt megfelelő mennyiségű folyadékot igyon!



Úristen nem hiszem el, hogy ennyire buta vagy, komolyan mondom! Attól, hogy mondok neked valamit, hogy ne nézz hülyének másokat, attól én még nem iszogatok ilyen sz*rságokat!

2011. jan. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
És ha ismernéd a terméket és a használatát, nem beszélnél hülyeségeket te... -.-'
2011. jan. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
És te vagy itt a kijavító ember,úgy,hogy ki sem kellett javítanod semmit te ostoba,öntelt,okostojás.
2011. jan. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mi van? Te miről beszélsz???

Te mondod még mindig a hülyeségeidet, te nem hiszed el, hogy CSAK EZT LEHET INNI, te nézel hülyének másokat! És még én vagyok az öntelt okostojás?

Uhh

2011. jan. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!