Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Lakto-ovo vegetáriánus vagyok...

Lakto-ovo vegetáriánus vagyok és szeretnék fogyókúrázni, de nem igazán tudom mit is egyek. A szénhidráttal pótoltam a húst, hogy jóllakjam, hát ennek elhízás lett a következménye. Tudsz nekem segíteni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 12:20
 1/4 anonim válasza:
Herbalife...nekem segített ...fehérje nélkül nem fogsz fogyni abból 30százalék kell állati legyen a többi növényi ...ha érdekel írj...
2011. jan. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az indiai boltokban (pl. "Szép kis India" Wesselényi u. 36., vagy "India Center" a Vörösmarty u. 31.) lehet kapni garantáltan vega és vegán készételeket, amelyeken a tápérték is fel van tüntetve. Keress olyat, aminek viszonylag magasabb a fehérjetartalma.
2011. febr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gombák, fejessaláta, kínai kel, sóska, spárga, spenót, savanyúkáposzta, karfiol, kelkáposzta, feketeretek, kelbimbó olyan zöldségek, amelyeknek magas a fehérjetartalma, ezekből bátran ehetsz, amennyi beléd fér.

Magas a fehérjetartalú még a tofu is, és ha szereted az élesztő (én nyersen elcsipegetek egy fél csomaggal miközben a konyhában teszek-veszek), és a sörélesztő-pehely (bármire rászórhatsz belőle).

Az alacsony energiatartalmú, de magas cukor- ill. szénhidráttartalmú ételekről most nem beszélek.

2011. febr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az alábbiak mind 150 kcal-t tartalmaznak, és ideális a fehérje-zsír-szénhidrát arányuk (29%-20%-51%) (Elkészítés tetszés szerint, só, ecet, kalóriamentes édesítő, víz ízlés szerint adható hozzá).

Élesztő őszibarackkal és tökmaggal: 5,9 dkg élesztő 14 dkg őszibarack 0,45 dkg tökmag

Répás gomba: 14,5 dkg csiperkegomba 0,27 dkg olívaolaj 14 dkg sárgarépa 3 dkg vöröshagyma

Gombasaláta vegyesen: 10 dkg csiperkegomba 1,8 dkg olívabogyó 15,5 dkg paradicsompaprika 30 dkg uborka (kígyó vagy fürtös)

Lecsós gomba: 12 dkg csiperkegomba 0,24 dkg olívaolaj 12,5 dkg paradicsom 8 dkg vöröshagyma 10 dkg zöldpaprika

Kínai kel almával: 1,4 dkg alma 88 dkg kínai kel 0,06 dkg lenmagcsíraolaj (vagy bármilyen más olaj)

Gomba rizzsel: 0,98 dkg barnarizs 15,53 dkg csiperkegomba 0,26 dkg olívaolaj 6,7 dkg vöröshagyma

2011. febr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!