Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mit ajánlotok nagyon nagy...

Mit ajánlotok nagyon nagy súlyfelesleg leadásához? (eü. Probléma nincs, stressz-lelki okok miatt jött létre extrém elhízás)

Figyelt kérdés

Orvosilag negatív minden, tehát az endokrin nem hajlandó fogyasztószert kiírni, mert nem indokolt, pszich. orvos véleménye viszont azt, hogy lelki okok miatt van az elhízás. A napi bevitt kalóriamennyiség sem indokolja a hízást, mégis súlygyarapodás van. Mozgás kizárva, ahhoz uis. előbb min. 20 kilót le kell adni, mert ha ilyen súllyal elkezdenék mozogni, szinte azonnal gutaütést kapnék - orvos mondta, nem én találtam ki azért, hogy ne kelljen mozogni .... mozognék, de egyenlőre nem bírok ... és mégegyszer: MINDEN orvosi vizsgálaton túl vagyok már, és minden negatív.


Konkrét véleményeket, tapasztalatokat kérnék fogyasztótablettákról. Ki milyet szedett, mennyit fogyott tőle? (gyógyszerek, "csodaszerek", gyógyhatásúak mind érdekelnek)


2011. ápr. 1. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

az a baj, hogy a legtöbb fogyasztószer kamu, és csak a kétségbeesett, hiszékeny, elhízott emberekből próbálnak meggazdagodni. Amelyik meg netán beválna, az sem jelent tartós megoldást a problémára, hiszen amint abbahagyod, hónapok alatt ismét a kezdő súlyodnál vagy, ami ismét depresszió, zabálás, és így tovább.

Sajnos az a tapasztalat, hogy amíg az ember fejében és lelkében nincsenek rendben a dolgok, addig a fogyás (sőt szinte semmi) nem megy úgy, ahogy kellene. Úgyhogy én először azt a részét tenném rendbe a dolgoknak. Nem tudom, konkrétan mi a probléma, de biztosan lehetne valahogy orvosolni, barátokkal többet lőgni, olvasni, filmet nézni, kimozdulni, kirándulgatni, bármi olyasmit csinálni, ami kicsit kimozdít a szürke hétköznapokból.

ha az orvos olyan rendes volt, hogy mindent kivizsgált, akkor nem tudott neked összeállítani egy értelmes étrendet? mert én kizártnak tartom hogy CSAK lelki okok miatt hízol, miközben az étrend teljesen oké, ilyen egyszerűen nincs, nyilván becsúszik egy kis nasi, amit nem számolsz bele a napi bevitelbe.

Mozgás... na igen. nem tudjuk hogy mennyi az annyi a túlsúlyodat tekintve, de egy Norbi duci tréning se jöhet szóba?

2011. ápr. 2. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szívesen leszek a lelki támaszod, ha akarod! Amolyan csodaszer pótlék! Sajnos varázs tabletták nincsenek amitől lefogy az ember, különben nem lenne egyetlen kövér sem. Életmód váltással tudsz csak eredményt elérni, hosszú távon gondolkozz, ne két hétben. Dietetikussal beszéltél már? Speciális étrendet tudna összeállítani. Érdemes kaja naplót is írni, hogy mit ettél aznap, de mindent írj le, akkor könnyebben ki lehet elemezni a problémákat. Sétálni azért gondolom mehetsz, az tökéletes mozgásforma lenne most?! Először csak néhány percet, aztán egyre többet! Döntsd el mit szeretnél, hogyan akarsz élni, mit akarsz elérni, tegyél érte: HAJRÁ!!!
2011. ápr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Meleg szívvel ajánlom az uszodát,ha van a lakóhelyeden.Aquafitness,ami a nagyon elhízottaknak is megfelelő.Csak bátran vágj bele.Tapasztalatból beszélek:)))

2011. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Inez.R. válasza:
100%
Én úgy fogytam le 14 kilót, hogy az éjszakai zabálást abbahagytam. Az első héten azt hittem, hogy meghalok, de aztán a szervezetem hozzászokott ehhez a rettenetes változáshoz. :) És átállt arra, hogy ébredés után szinte azonnal reggelizni kell, hiszen egész éjjel nem ettem semmit, éhes voltam reggel. Ez egyrészt egészségesebb is, másrészt gyorsan fogyaszt. A nappali kajálásoknál pedig minden nap egy picivel kisebb adag étel is elég volt, és szépen lecsökkent az a mennyiség, amivel jóllakom.. Ez szintén fogyaszt. Összement a gyomrom, mert többet tudott éjjel pihenni. Édességet nem eszem, csak édes gyümölcsöket. A stressz egyik velejárója volt nálam, hogy este nem tudtam aludni, és mivel sokáig fent voltam, megéheztem, így alakult ki az éjszakai eszegetés. Este 18 óra után semmit sem szabad enni, legfeljebb 1-2 pohár vizet inni, vagy ha nem tudsz aludni és nem akarsz gyógyszereket, altatókat szedni, akkor vagy egy unalmas könyv, vagy 1 kis pohár gyenge sör is segít elálmosodni. :) Mozgásban csatlakozom az előttem szólóhoz: a séta biztosan nem árt.
2011. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Én lassan 30 kg-ot fogytam, 100ról kb, de nem ajánlom a módszeremet xD
2011. ápr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mi a módszered? :-)
2011. ápr. 27. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!