Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Biotech Ultra Loss Shake,...

Biotech Ultra Loss Shake, Biotech Eat Control, Biotech Super Fat Burner együtt hatásos lehet?

Figyelt kérdés
Már 3 hete diétázom, cukrot kenyeret egyáltalán nem eszem és próbálom kordában tartani az étvágyamat, rengeteg vizet iszom. Naponta 25-30 perc ellipszis tréner+20-30 perc Rubint Réka has és fenék. De sajnos nem fogytam, még centiben sem. Nem tudom mi lehet a gond. Ja és L-karnitin tablettát is szedek. Vajon ez a csomag együtt beindítja végre a fogyást? Köszi szépen! Lány/23/165cm/65kg
2011. febr. 7. 21:25
 1/5 anonim válasza:
Szedted hatásos?
2011. márc. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt kérdeztem... valószínűleg ha tudom, nem veszem a fáradtságot, hogy leírjam...
2011. márc. 8. 21:58
 3/5 anonim válasza:

Szia (:

Mivel februári a kérdés, gondolom sikerült valamit kiderítened. (Talán)

Adataim kb. nekem is ugyanez, L/18/163/62,5

Én most szeretném elkezdeni az Ultra Loss Shake-et és az Active Fat Burnert.

Tapasztaltál valami változást, ha szedted?

2011. aug. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szióka! Végül az Ultra Diet Shaket vettem meg, 7500 Ft-ért, de sajnos én azt tapasztalom, hogy semmire nem jó. Feleslegesen dobtam ki ennyi pénzt, inkább vettem volna rajta kondi bérletet. Ugyanolyan éhes voltam utána is és egy kilót sem fogytam, hiába diétáztam mozogtam mellette. 3 hete iszom, de a farkaséhség ugyanúgy megvan:(
2011. aug. 18. 10:50
 5/5 A kérdező kommentje:
De lehet attól még Neked hatásos lesz! Ez csak az én tapasztalatom, de én többet ilyenekre nem költök az biztos!:(
2011. aug. 18. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!