Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A Biotech zsírégetők károsak...

A Biotech zsírégetők károsak az egészségre, illetve melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem ismerem oket, ezert megneztem a weboldalukon a 90 tablettas aktiv fat burnert es tele van olyan dolgokkal, amiket kulon kulon megvehetsz magadnak olcsobban:

“zsiregeto faktor (l-karnitin)” l-karnitin tenyleg segit a zsiregetesben, kulon is kaphato.

“zsirszabalyozo factor (almarost)” szep piros almabol beszerezheto

“vizhajto faktor (uva ursi)” medveszolo – gondolom gyogyszertarban van gyogynovenyboltban kaphato

“felszivodast segito faktor (talcum)” magyarul hintopor

“termogenikus faktor” koffein, zold tea, egyszeru bolti termekek

Tovabba meg E464, E463, E171 ezekbol egyikre sincs szuksege a szervezetednek.

Szoval szerintem nem, nem egeszsegesek. Nem neztem meg minden termekuket, de ha talalsz olyat amiben aszpartam vagy szukraloz van, azok egyenesen veszelyesek.


Ha zsirt akarsz egetni, akkor inkabb valami mas utat valasz, minthogy ilyen es hasonlo termekekre koltod a penzed. Irj privit es irok bovebben. (nem, nem vagyok semelyik ceg alkalmazasaban, mielott azt hinned lebeszellek az egyikrol, hogy ravehesselek egy masikra... :)

2011. márc. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!