Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik a jobb? (Kérdésed túl...

Melyik a jobb? (Kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés
Már mindent kipróbáltam de nem fogytam semmit végső megoldásként a Mira vagy a Hunyadi János gyógyvízen gondolkodtam.Melyik a jobb? és hatásos egyáltalán?
2011. jún. 15. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Mira vizet nem próbáltam, de a Hunyadi nekem lósz@rt se használt, pedig megittam egy egész üveggel (7 dl.)

(Na nem ezzel akartam fogyni, csak egy tisztítókúra része lett volna, de nem jött össze.)

2011. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Mira víz segíti az emésztést, ami fogyás szempontjából előnyös, de csak ezzel nem fogsz fogyni. Mozogj, legalább heti 3X valami Neked tetsző sportot válassz, ez lehet kocogás, otthoni torna vagy edzőterem. Mozgás nélkül nehezen fog menni. Az étkezésedet is át kell variálnod, kerüld a hizlaló dolgokat (édesség, fehér pékcuccok, zsíros húsok, cukrozott italok, alkohol), igyál sok vizet és fogyassz minél több zöldséget, gyümölcsöt, salátát, fehér húst (csirke, pulyka, halak) és fehér kenyér helyett egyél barnát.


Hosszú távon csak így fogsz tudni megszabadulni a felesleges kilóidtól és tartani a súlyod.


Már napi 30 perc mozgás is nagyban segíti a fogyást, a zsírégetést.


26/L

2011. jún. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké,köszi :)
2011. jún. 16. 11:38
 4/4 anonim válasza:
90 napos diétát ajánlom fogyókúrának Mira víz mellé
2011. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!