Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi segítene a fogyásban?

Mi segítene a fogyásban?

Figyelt kérdés

Valami zsírégetőt szeretnék venni.

Diétázom, mozgok naponta, de 3,5 hónap alatt még csak 10 kg ment le, és ez szerintem nagyon kevés. (118 kg-ról indultam)


2011. febr. 21. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazából az segítene,ha kevesebbet ennél,az összes többi meg olyan pótszer.
2011. febr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szuper, így is keveset eszek.

Miért nem a kérdésre válaszolsz?

2011. febr. 21. 15:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Gyógyszer (ha ilyesmire gondolsz) erre nem nagyon van.. a különféle kapszulák nagy része is csak szemfényvesztés.

Én személy szerint a diétámat annyival segítem, hogy szálas zöld teát iszok (mindennap két pohárral, frissen) amit összekeverek maté teával, illetve sporttevékenység előtt L-karnitin tablettát veszek be, amitől dupla annyit izzadok és sokkal jobban bírom:) Én erre esküszöm.. az L-karnitin segít a zsírégetésben de tényleg csak kiadós mozgással:)

Mondjuk nekem főleg azért van erre szükségem, mert különben szerintem nem igazán fogynék, vagy nagyon lassan :S Mivel nem vagyok kövér.. 173 cm és 65 kg körül lehetek szerintem. :)

2011. febr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Testépítők is használnak zsírégetőt. Főleg ezekre lettem volna kíváncsi,
2011. febr. 21. 18:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudtommal fehérjét használnak nem zsírégetőt..

Vagy talán testépítő akarsz lenni?!

2011. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De mielőtt tiszta izomagyok lennének, zsírégetőt is használnak -.-

Miért kell mindenbe belekötni? jobban érzed magad tőle?

2011. febr. 21. 18:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát bocs kérdező, de szerintem aki kötözködik az te vagy! Próbáltak neked segíteni, te meg bunkó vagy! Miért nem mész el egy ilyen üzletbe, és kérdezed meg az eladót!? Vagy nézz utána magad a neten, ott legalább nem "pofáznak" vissza neked ugyebár!
2011. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!