Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van olyan fogyi tabletta ami...

Van olyan fogyi tabletta ami téééényleg használ?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 18:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
nincs
2011. febr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A C-vitamin is beválik, ha ebéd és vacsora helyett bekapsz egy-egy szemet.


De hatásos fogyasztószer nincs!

2011. febr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

miért nem kezdesz el inkább sportolni? nem kell nagy dologra gondolni, kis kocogás, biciklizés, kis fekvőtámasz, felülés, s majd amikor edzettebb leszel, belevágsz valami komolyabba. a mozgás elősegíti a boldogsághormonok felszabadulását, megszépül tőle a bőröd, jobban alszol, kipihentebb leszel, soroljam még az előnyös hatásait? :)

Kajában pedig - ha elhagyod a finomított dolgokat, pl. finomliszt helyett teljes kiőrlésű, finomított kristálycukor helyett akár édesítő (ez sem egészséges), méz, gyümölcscukor, akkor nem lesz gond.

egyébként - mozgás nélkül ne is akarj fogyni - a bőröd nem fogja követni a fogyást (ha lesz), és ez nagyon nem szép látvány, kell alá izmot tenni, akkor szép lesz a bőröd is.

2011. febr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt a csodaszert még nem találták fel, ami mozgás nélkül fogyaszt.
2011. febr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
van egy ilyen csodaszer_ víznek hívják és a napi 5 km-es futás után kell lehajtani belőle annyit, amennyi jól esik
2011. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
57%
azt kell mondanom h van ami fogyaszt de nincs olyan ami nem árt valamilyen szinten...probálkozz először diétával az egészségesebb és ugyan ugy lehet eredményes is =)
2011. febr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
2011. márc. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

heloka

Makainé

én mindennel probálkoztam és csak fogyi kapszula vált be 15 kilot fogytam 3 honap alatt és azota a párommal nagyon csodás a kepcsolatunk ezt a gyogyszert nem lehet kapni de nekem van még ha kell

2011. márc. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves Makainé!

Melyik ez a szer?

2011. márc. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Makainé, ez engem is érdekelne.
2011. márc. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!