Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Nem értem, valaki esetleg?

Nem értem, valaki esetleg?

Figyelt kérdés
Érdekel a hoddia kapszula,de nem tudom hogy miért van több féle csomagolású?tényleg felviszi a vérnyomást? köszi.
2011. márc. 14. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
mindegy, mert az egész nem ér semmit...
2011. márc. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha 1x elveszi az étvágyat és sokan fogytak tőle,akkor miért nem ér semmit?
2011. márc. 14. 23:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert annak nem sok értelme van,hogy elveszi az étvágyad és egész nap alig eszel.

Az izomtérfogat csökken a testzsír raktározódik.

A többféle csomagolás meg azért lehet,mert több cég is forgalmazza.

Egyébként már nem egyszer be lett tiltva,de találnak mindig kiskaput,vagy formát,hogy újra forgalomba helyezzék.pl amit most láttam szájba spriccelős.

2011. márc. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mert mi lesz, ha abbahagyod? vagy életed végéig tervezted szedni?

meg arra is gondolni kéne, hogy nem koplalni kéne, hanem egészséges életmódra átállni, mozogni egy kicsit, megválogatni az étel minőségét. így legalább nem az izmod fogyasztanád tovább (ami ugye a testzsír%-od növeli, tehát relatíve zsírosodsz) és akkor nincs miért étvágycsökkentőt szedni.

2011. márc. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne étvágycsökkentőt szedj hanem egyél eleget, de az nagyobb részt fehérje és zöldség, gyümölcs legyen + mozogj is egy keveset.
2011. márc. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha fogyni szeretnel, akkor valtoztasd meg az elet mododat, kezdjel el rendszeresen mozogni.

Valtoztasd meg az etkezesi szokasodat, egyel tobbszor, de kevesebbet.

Fogyasszal gyogynovenyteakat, amik kihajtjak a felesleges vizet a szervezetbol, de tisztito hatassal is birnak.

Ne a gyogyszerektol varj csodat!

2011. márc. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mozgok eleget,5x eszek kicsit,de lassan mennek le a kilók,és ezt se zabálással szedtem össze,az éhség érzet ellenére se eszek de szeretnék jobban haladni és kevesebbet éhezni.
2011. márc. 15. 13:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Én csak azt mondom, hogy egyél ha éhes vagy. Pl. almát, répát, brokkolit. Ezektől nem fogsz meghízni. Elvileg ha csökkented a szénhidrátbevitelt és nem leszel olyan gyakran éhes. Nekem bejött.


A vérnyomást felvivő szerek lehet, hogy hatékonyak, de hosszú távon tönkreteszik az ereidet és a szívedet. Nincs az a fogyókúra mi ezt megérné.

2011. márc. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!