Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy normálsúlyú nő koplal,...

Ha egy normálsúlyú nő koplal, esetleg pár kiló felesleggel, mennyi idő alatt lesz sovány? Úgy értem hetek, vagy hónapok kellenek hozzá?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyit akarsz leadni, de ha egyszer abbahagyod, garantálom, hogy egy hét alatt a dupláját szeded vissza.
2010. aug. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

176 cm vagyok 62 kg, tehát normál súlyú.

Egészségesebb, de normális táplálkozással, Rubint Réka tornával simán max 1 hét alatt lemegy 3-4 kg, ha akarom. De nem tudok megválni a kedvenc spagettimtől + elégedett vagyok a súlyommal, így tényleg csak olyankor van ez, ha épp bele akarok férni valami régi ruhámba, vagy strandjárat van :D

2010. aug. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Liz* válasza:
Ha normál a súlyod nem hiszem h koplalnod kellene, bár te tudod, de az sosem használ, egyél többször keveset, sok gyümit és zöldséget, igyál naponta sokat de legalább 2litert és a Rubint Réka nekem is bevált! :D
2010. aug. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor mennyi idő alatt is? köszii :)
2010. aug. 24. 12:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel az izmaidat veszíted el, nem leszel sovány.
2010. aug. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen,az izmok vesztenek a térfogatukból ezért fogysz pár kilót.A rendes evéstől visszatöltődnek,ahogy a súlyod is.

A testzsír százalék nem nagyon változik,mert ezzel raktározó üzemmódba kapcsolod.

2010. aug. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!