Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Aki szedte az Adipexet az is...

Aki szedte az Adipexet az is érzett tőle kellemetlen gombócot a torkában?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 22:11
 1/9 anonim válasza:

Hát én nem éreztem tőle semmilyen gombócot a torkomban...

De szerintem nézz másik fogyasztószer után,mert miután leadod a súlyodat és abbahagyod a szedését ugyanugy visszahízol töle... ráadásul nagyon egészségtelen.Aztán kitudja..lehet h neked beválik.

2011. márc. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én éreztem, egyik mellékhatás a sok közül.


Én nem híztam vissza az abbahagyása után, sőt, fogytam is még azóta, segített, hogy jobban viseljem az evési szokásaim átalakítását. Ha valaki ez utóbbira nem hajlandó, az gondolom tényleg hamar visszahízza.

2011. márc. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
A barátnőmnek mondjuk bevált,de nekem pl. az L-karnitin sok edzés és a diéta vált be:)1 hónap alatt simán formába hoztam magam:)
2011. márc. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És szerintetek mitől lehet az a gombóc?Én azt vettem észre hogyha keveset iszok akkor érzem.Lehet valami kiszáradás félének a tünete?
2011. márc. 29. 22:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, szájszárazságot okoz, innen a gombóc. Egészséges életmódhoz eleve kell napi minimum másfél-két liter víz, ilyen bogyók mellett még számolj rá egy litert, fokozzák a folyadékigényt.
2011. márc. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké nagyon szépen köszönöm .
2011. márc. 30. 20:10
 7/9 A kérdező kommentje:
Végre megtudtam :)egyébként orvosnál voltam hogy mitől lehet és kinevetett :)
2011. márc. 30. 20:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor rágózok, és csökkenti a kellemetlenséget.

De engem kárpótol, hogy folyamatosan csökken a súlyom!:)

2011. ápr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen én is nagyon sokat rágózok és sokat iszok.Én is így vagyok vele,hogy kárpótol a fogyás.:)
2011. ápr. 3. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!