Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik a Legjobb Zsír égető Tea?

Melyik a Legjobb Zsír égető Tea?

Figyelt kérdés
Igaz hogy a sima zöld tea is jó? Lécci mondjatok jó teákat ami tényleg használ és azt is hogy mennyibe kerül?
2009. márc. 1. 00:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
2009. márc. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

a mozgás :))

Ne a teától várd a megváltást, hanem mozgasd meg a seggedet...

2009. márc. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én annak idején vörös tea kapszulát szedtem króm tablettával.Le is ment 23 kiló.Állítólag a zöld tea is jó.

Azért az igaz,mozgás nélkül nem segít semmi.

2009. márc. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tudom:)Mozgok is minden este és reggel is(de reggel nem minden nap) mostanába kevesebbet is eszek és ha iszok este fele valami "zsír égetöt":D akkor könnyeb lenne leadni 4-5kilot és azért kérdeztem
2009. márc. 1. 16:08
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
főzzél ki kb 1,5 liter zöldteát és lassanként idd meg. szerintem nagyon jó. sokféle ízbe van már pl a jasminos is nagyon finom, bagy van belöle fekete is.
2009. márc. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ésss cukrot lehet beleteni?
2009. márc. 1. 16:10
 7/15 A kérdező kommentje:

még egy kérdés ezel kapcsolatban igérem az utolso:)

Ugy tudom hogy 2fajta zöld tea van amit le kell szürni még,és a fliteres ami bárhol kaphato a fliteres is jó?

2009. márc. 1. 16:19
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A filterest telerakják minden szeméttel.

Vegyél fehér teát vagy egész leveles zöld teát teaboltokban.

300 ft-ért több héten át ihatod az igazi, finom teát.

(Én mindennap iszom többször, de csak nem fogy el:)))

2009. márc. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja és a cukor pedig hízlal tehát érdekes lenne egy anyagcserét gyorsító teába tenni:D

Idd üresen, az igazi tea anélkül is kiváló. Először talán hozzá kell szoknod, én ma már semmit nem teszeka teámba. Ha mindenképpen édesíteni akarsz, akkor egy kanál méz vagy 2 kocka nádcukor az egészségesebb és kevésbé hízlaló megoldás.

2009. márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A zöld tea az jó de a feketéről azt olvastam hogy az előállítási módja miatt káros (káros anyagok vannak benne v valami ilyesmi) meg van Maté tea ami étvágyat csökkent, csak nem tudom hol lehet kapni mert én is vennék.
2009. márc. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!