Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik a legjobb fogyasztószer?

Melyik a legjobb fogyasztószer?

Figyelt kérdés

Kismama vagyok, de sajnos csak 3 hónapig volt tejem, így végülis szedhetek "bármit". (értsd jól!)


180 cm magas vagyok, 68 kg-ról híztam 78-ra, ekkor sikerült a baba.

Ezután a terhesség alatt(nem zabáltam, mégis hízással,vizesedéssel együtt) feljött még +20 kg.


Tehát összesen 30 kiló pluszban voltam.


10 már lement még a kórházban. 20-at szeretnék leadni.


Napi mozgásom a babával való foglalkozásokkal kötöm össze:


-napi másfél óra intenzív gyaloglás (tolom a babakocsit le-fel a városban, mint az őrült :D)

-sokat van ölben a baba, és már 7 kiló :)

-szoktam emelgetni a levegőbe, mintha súlyt emelnék

- fekve pedig a felhúzott térdemre rakva "repülőzök" vele, emelgetem.


Többet egyelőre nem tudok tornázni. Császárral szültem sajnos, így ez is nagyon fárasztó, de elég jól bírom (szóval ne ajánljatok nekem Rubint Rékát!:DD)

Nekem egyelőre ennyi mozgás elegendő + a háztartás.


Valami tuti fogyiszer kellene még!

Köszönöm aki válaszol!


2011. szept. 4. 10:06
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

Olyan hogy valami tuti fogyiszer NINCS!De ha sok a fölösleges pénzed akkor rámod ki a fél patikát,és vegyél "csodabogyókat".

Az nem jutott még esetleg eszedbe hogy diétázz?

2011. szept. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Ezzel mozgással, súllyal kb 2100 kalória a napi szükségleted. Egyél ennél kevesebbet és fogyni fogsz.

Ez a legjobb és százszázalékosan biztos fogyasztószer.

2011. szept. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Az étkezéseden változtass, ne csodaszert keress! Ha lenne ilyen, nem lenne kövér ember.
2011. szept. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott, de az egy másik kérdéskör. Köszönöm a válaszod! Milyen diétát ajánlanál egyébként?
2011. szept. 4. 10:12
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a többieknek is. Egyébként leszoktam a cigiről is mikor megtudtam, hogy kisbabám lesz, úgyhogy ebből kifolyólag is van rajtam plusz, pedig tényleg nem zabáltam.

Nem azért, hogy magyarázkodjak, de ez hozzátartozik. És természetesen nem szeretnék visszaszokni.

2011. szept. 4. 10:15
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Egy diéta van, egyél kevesebb kalóriát mint anennyit felhasználsz.

Ennek viszont sok formája van. Nekedkellkiválasztani, hogy melyik a legmegfelelőbb neked.

A szervezetnek egy kiegyensúlyozott étkezés alegjobb.

Kezd azzal, hogy 3 napig felírsz mindent amit megeszel (mindent azt is amiből csak " bekapok egy falatot") és kiszámolod mennyit ettél. Hidd el meg fogsz lepődni.

aztán állíts össze magadnak egy étrendet, amivelolyan 1800 kalória körül leszel.

2011. szept. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
rendszerezd az etkezeseidet...legyen 3 fo es 2 kisebb kajalasod...ket etkezes kozt ne egyel semmit (meg a gyerek piskotas alamas maradekat sem)...a dieta elejen hasznalhatsz etvagycsokkentoket amig megszokod hogy nincs nassolas eves kozt(no apetit, famblok, hodia)... a kimondott fogyasztoszereknek nem sok ertelmet latom mert ha dietazol az mar magaban fogyaszt viszont taplalekiegeszitoket lehet fogyasztani...magas feherje es vitamintartalmu turmixokra gondolok de vigyazz hogy ne taplalek kiegeszito kent hanem helyettesito kent hasznlad oket...nagyon jol helyettesitheto a vacsora egy ilyen turmixxal....most az elsodleges hangsuly a taplalkozason van ezert az amit egesz nap csinalsz a babaval egyenlore eleg aztan majd ha mar megszoktad az etrendedet johet egy kis extra mozgas...
2011. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
54%
ilyen kapszulákat amerikában betiltották mert sokan belehaltak.. valami mérgező anyagot tartalmaz állítólag..vagyis az igaz hogy betiltották mert sokan belehaltak..
2011. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez nem egeszen igy van...vannak olyan fogyasztoszerek melyekben amfetamin szarmezot talaltak es azok okozhatnak halalt olyanoknal akiknek nem diagnoztizalt szivbetegseguk van... a rost tartalmu etvagycsokkentok nem tartoznak a veszelyes szerek koze
2011. szept. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!